ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2017 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
Orlická liga 2017
Průběžné výsledky - po 3. kole

kategorie HD10
1. Stavrinou Kristýna SRK 41 20 8 13
2. Hájková Lucie CET 30 16 6 8
3. Šeps Miroslav SRK 19 19 - -
4. Stolina David DOB 18 18 - -
5. Pachel Jiří ZAM 18 14 - 4
6. Chlumecký Patrik SRK 18 12 1 5
7. Říhová Eliška SRK 18 6 2 10
8. Stolinová Andrea DOB 17 17 - -
9. Čermáková Adéla SRK 17 13 1 3
10. Schwengerová Anna SRK 17 5 3 9
11. Lepšová Lucie SRK 16 9 7 -
12. Hanlová Kristýna SRK 15 15 - -
13. Šimon Jakub SRK 14 10 4 -
14. Kunt Martin ZAM 14 8 - 6
15. Kučík Jakub KUO 14 - - 14
16. Lesák Lukáš ZAM 12 - - 12
17. Lánský Alexandr SRK 11 11 - -
18. Novák Michal ZAM 11 - - 11
19. Šíma Antonín SRK 10 3 - 7
20. Kotyzová Denisa SRK 9 7 - 2
21. Zemánek Adam SRK 5 - 5 -
22. Fajstauer Jáchym SRK 4 4 - -
23. Venclová Dorota SNA 2 2 - -
24. Vencl Dorián SNA 1 1 - -
 

kategorie D12
1. Cejpková Karolína SRK 20 6 6 8
2. Morávková Zuzana SRK 16 5 4 7
3. Hovadová Iveta ZAM 11 4 2 5
4. Tomášová Anna SRK 9 0 3 6
5. Hylmarová Zuzana ZAM 7 3 - 4
6. Výchová Veronika KOR 5 - 5 0
7. Šlesingerová Sára KUO 3 - - 3
8. Hanlová Nikola SRK 2 0 - 2
9. Rybínová Vendula KOR 1 - 1 -
 

kategorie D14
1. Mikysková Doubravka ZAM 5 3 - 2
2. Brožková Tereza KUO 3 - - 3
3. Cejpková Lenka SRK 2 2 - -
4. Suchomelová Josefína ZAM 2 1 - 1
 

kategorie H12
1. Šeps Daniel SRK 27 13 1 13
2. Fajfr Marek ZAM 26 12 6 8
3. Hájek Dominik CET 23 7 5 11
4. Jiroušek Dominik SRK 21 9 - 12
5. Kovář Radim CET 19 5 4 10
6. Stavrinou David SRK 18 11 3 4
7. Šimerda Václav SRK 17 8 - 9
8. Sedláček David KOR 15 10 - 5
9. Hiller Vojtěch ZAM 12 6 - 6
10. Morávek Martin SRK 9 - 2 7
11. Vicenc Martin ZAM 4 4 - -
12. Adamec Martin ZAM 3 3 - -
13. Bečka Bartoloměj ZAM 3 2 - 1
14. Adamec Matěj ZAM 3 - - 3
15. Vicenec Martin ZAM 2 - - 2
16. Lesák Lukáš ZAM 1 1 - -
 

kategorie H14
1. Kunt Stanislav ZAM 5 2 2 1
2. Kaška Jan ZAM 4 1 1 2
 

kategorie Elita
1. Fátor Jan DOB 65 19 20 26
2. Locker Daniel SRK 54 14 18 22
3. Kovářová Jana CET 47 11 15 21
4. Kovářová Anna CET 44 10 16 18
5. Pokorný David SRK 38 17 21 -
6. Locker Martin SRK 36 12 - 24
7. Krunčík Pavel SRK 34 15 19 -
8. Hanl Vratislav SRK 32 5 10 17
9. Šípek Stanislav SRK 25 - 12 13
10. Borovičková Valerie LPU 25 - - 25
11. Moravec Jan ZAM 24 - 9 15
12. Lesák Jakub ZAM 23 - - 23
13. Stavrinou Marios SRK 20 4 5 11
14. Pilgr Bohuslav CET 20 - 6 14
15. Pachel Jakub ZAM 20 - - 20
16. Hájková Ludmila CET 19 9 - 10
17. Morávek Martin SRK 19 8 8 3
18. Lesák František ZAM 19 - - 19
19. Paleček Ondřej SRK 18 18 - -
20. Fátorová Barbora DOB 18 7 7 4
21. Kunt Stanislav ZAM 17 6 3 8
22. Nováková Markéta KUO 17 - 17 -
23. Locker Tomáš SRK 16 16 - -
24. Novotný Matěj ZAM 16 - - 16
25. Andrš Petr ZAM 15 - 13 2
26. Brožková Lucie KUO 14 - 14 -
27. Flegl Martin SRK 13 13 - -
28. Vach Vladimír KOR 12 2 4 6
29. Boková Ivana ZAM 12 - - 12
30. Zemánek Miroslav SRK 11 - 11 -
31. Škorpil Jaromír NER 9 - - 9
32. Tobiška Václav ZAM 7 - - 7
33. Šponar Josef ZAM 5 - - 5
34. Pachelová Anna ZAM 3 3 - -
35. Kmentová Lenka ZAM 3 - 2 1
36. Sedláčková Petra KOR 1 1 - -
 

© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)