ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2010 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
Orlická liga 2010
Průběžné výsledky - po 3. kole

kategorie HD10
1. Filipová Tereza SRK 16 2 7 7
2. Paleček Ondřej SRK 12 - 2 10
3. Roudný Václav LPU 11 - - 11
4. Růžička Radek LPU 9 - - 9
5. Roudný Martin LPU 8 - - 8
6. Locker Daniel SRK 7 1 1 5
7. Dostál Daniel SRK 6 - 6 -
8. Brožová Zuzana LPU 6 - - 6
9. Vandasová Adéla VAM 5 - 5 -
10. Mariška Jan SRK 4 - 4 -
11. Francová Lucie LPU 4 - - 4
12. Šklíba Michal SRK 3 - 3 -
13. Stránský Marek LPU 3 - - 3
14. Nacu Šárka LPU 2 - - 2
 

kategorie D12
1. Motlová Barbora ZAM 10 2 3 5
2. Jarošová Michaela SRK 6 - 2 4
3. Gažiová Romana CET 3 - - 3
4. Kubíčková Kateřina VAM 2 1 1 0
5. Biedermanova Aneta U_O 2 - - 2
 

kategorie D14
1. Petrasová Zuzana SRK 12 3 2 7
2. Kulhavá Eliška LPU 8 - - 8
3. Chládková Simona ZAM 7 4 3 0
4. Kosková Kateřina SRK 7 2 - 5
5. Vaňousová Martina ASU 6 - - 6
6. Gažiová Kristýna CET 4 - - 4
7. Kučírková Marketa U_O 3 - - 3
8. Zemánková Tereza SRK 2 1 1 -
9. Kalousková Tereza U_O 2 - - 2
 

kategorie H12
1. Locker Tomáš SRK 23 8 7 8
2. Šabata Milan SRK 20 7 6 7
3. Vídeňský Jakub VAM 11 - 5 6
4. Vandas Daniel VAM 8 0 8 -
5. Holubář Bart ASU 6 6 - -
6. Cukor Martin ZAM 6 5 1 -
7. Šlégr Roman ZAM 6 - 3 3
8. Chládek Jan ZAM 5 3 2 -
9. Grundman Václav CHC 5 - - 5
10. Skalický Matyáš ASU 4 4 - -
11. Skalický Jakub ASU 4 - 4 -
12. Šklíba Michal SRK 4 - - 4
13. Kalous Patrik ZAM 2 2 - -
14. Burda Jan LPU 2 - - 2
15. Lauterbach David ZAM 1 - - 1
 

kategorie H14
1. Lesák Jakub ZAM 22 4 5 13
2. Vyskočil Štěpán VAM 16 3 2 11
3. Dušek Martin ZAM 14 2 3 9
4. Janeba Vladimír CHC 12 - - 12
5. Semrád Ladislav CHC 10 - - 10
6. Rykala Filip VAM 8 - - 8
7. Valeš Martin VAM 7 1 1 5
8. Nguyen Misa U_O 7 - - 7
9. Kubes Filip U_O 6 - - 6
10. Skalický Matiáš ASU 4 - 4 -
11. Mejdr Matous ??? 4 - - 4
12. Saucuk Jaroslav ??? 3 - - 3
 

kategorie Elita
1. Dvořáček Radek VAM 36 18 18 -
2. Hladký Viktor VAM 34 19 15 -
3. Koblížek Kamil ASU 32 16 16 -
4. Locker Martin SRK 23 11 12 -
5. Heřman Ondřej SRK 21 12 9 -
6. Filip Libor SRK 20 20 - -
7. Kumpošt Jaroslav ASU 20 9 11 -
8. Leštínský Tomáš DOB 19 - 19 -
9. Sokolář Zdeněk SNA 18 18 - -
10. Murka Bohumil VOD 18 8 10 -
11. Filipová Iva SRK 17 10 7 -
12. Klapal Michal VAM 17 - 17 -
13. Doucha Jiří SNA 15 15 - -
14. Slavík Pavel SNA 14 14 - -
15. Smutný Šimon VAM 14 - 14 -
16. Sedlák Radek DOB 13 13 - -
17. Kotlář Vladimír VAM 13 - 13 -
18. Rykalová Jitka VAM 12 6 6 -
19. Kosek Jan SRK 10 7 3 -
20. Hrobař Rudolf SRK 8 3 5 -
21. Hrobařová Lenka SRK 8 - 8 -
22. Vítek Zdenek SRK 5 5 - -
23. Kosová Michala SRK 5 4 1 -
24. Strnad Jiří ASU 5 - 5 -
25. Kos Michal SRK 2 2 - -
26. Šponar Josef ZAM 2 - 2 -
27. Procházka Pavel ASU 1 1 - -
 

© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)