ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2010 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
Orlická liga 2010
Průběžné výsledky - po 4. kole

kategorie HD10
1. Filipová Tereza SRK 22 2 7 7 6
2. Paleček Ondřej SRK 13 - 2 10 1
3. Roudný Václav LPU 11 - - 11 -
4. Vandasová Adéla VAM 10 - 5 - 5
5. Locker Daniel SRK 9 1 1 5 2
6. Růžička Radek LPU 9 - - 9 -
7. Roudný Martin LPU 8 - - 8 -
8. Mariška Jan SRK 7 - 4 - 3
9. Dostál Daniel SRK 6 - 6 - -
10. Brožová Zuzana LPU 6 - - 6 -
11. Francová Lucie LPU 4 - - 4 -
12. Kosová Tereza SRK 4 - - - 4
13. Šklíba Michal SRK 3 - 3 - -
14. Stránský Marek LPU 3 - - 3 -
15. Nacu Šárka LPU 2 - - 2 -
 

kategorie D12
1. Motlová Barbora ZAM 11 2 3 5 1
2. Jarošová Michaela SRK 8 - 2 4 2
3. Gažiová Romana CET 3 - - 3 -
4. Kubíčková Kateřina VAM 2 1 1 0 -
5. Biedermanova Aneta U_O 2 - - 2 -
 

kategorie D14
1. Petrasová Zuzana SRK 15 3 2 7 3
2. Kosková Kateřina SRK 9 2 - 5 2
3. Chládková Simona ZAM 8 4 3 0 1
4. Kulhavá Eliška LPU 8 - - 8 -
5. Zemánková Tereza SRK 6 1 1 - 4
6. Vaňousová Martina ASU 6 - - 6 -
7. Gažiová Kristýna CET 4 - - 4 -
8. Kučírková Marketa U_O 3 - - 3 -
9. Kalousková Tereza U_O 2 - - 2 -
 

kategorie H12
1. Locker Tomáš SRK 28 8 7 8 5
2. Šabata Milan SRK 24 7 6 7 4
3. Vandas Daniel VAM 14 0 8 - 6
4. Vídeňský Jakub VAM 11 - 5 6 -
5. Cukor Martin ZAM 9 5 1 - 3
6. Holubář Bart ASU 6 6 - - -
7. Šlégr Roman ZAM 6 - 3 3 -
8. Chládek Jan ZAM 5 3 2 - -
9. Grundman Václav CHC 5 - - 5 -
10. Skalický Matyáš ASU 4 4 - - -
11. Skalický Jakub ASU 4 - 4 - -
12. Šklíba Michal SRK 4 - - 4 -
13. Lauterbach David ZAM 3 - - 1 2
14. Kalous Patrik ZAM 2 2 - - 0
15. Burda Jan LPU 2 - - 2 -
 

kategorie H14
1. Lesák Jakub ZAM 24 4 5 13 2
2. Vyskočil Štěpán VAM 16 3 2 11 -
3. Dušek Martin ZAM 15 2 3 9 1
4. Janeba Vladimír CHC 12 - - 12 -
5. Semrád Ladislav CHC 10 - - 10 -
6. Rykala Filip VAM 8 - - 8 -
7. Valeš Martin VAM 7 1 1 5 -
8. Nguyen Misa U_O 7 - - 7 -
9. Kubes Filip U_O 6 - - 6 -
10. Skalický Matiáš ASU 4 - 4 - -
11. Mejdr Matous ??? 4 - - 4 -
12. Saucuk Jaroslav ??? 3 - - 3 -
 

kategorie Elita
1. Dvořáček Radek VAM 47 18 18 - 11
2. Hladký Viktor VAM 34 19 15 - -
3. Koblížek Kamil ASU 32 16 16 - -
4. Locker Martin SRK 29 11 12 - 6
5. Leštínský Tomáš DOB 29 - 19 - 10
6. Filipová Iva SRK 22 10 7 - 5
7. Heřman Ondřej SRK 21 12 9 - -
8. Filip Libor SRK 20 20 - - -
9. Kumpošt Jaroslav ASU 20 9 11 - -
10. Sokolář Zdeněk SNA 18 18 - - -
11. Murka Bohumil VOD 18 8 10 - -
12. Klapal Michal VAM 17 - 17 - -
13. Doucha Jiří SNA 15 15 - - -
14. Slavík Pavel SNA 14 14 - - -
15. Smutný Šimon VAM 14 - 14 - -
16. Dusílek Adam SRK 14 - - - 14
17. Sedlák Radek DOB 13 13 - - -
18. Kotlář Vladimír VAM 13 - 13 - -
19. Handl Jindřich SRK 13 - - - 13
20. Rykalová Jitka VAM 12 6 6 - -
21. Ptáček Jiří SRK 12 - - - 12
22. Hrobař Rudolf SRK 11 3 5 - 3
23. Kosek Jan SRK 10 7 3 - -
24. Hrobařová Lenka SRK 10 - 8 - 2
25. Kosová Michala SRK 9 4 1 - 4
26. Jiroušek Vít SRK 9 - - - 9
27. Vandasová Markéta VAM 8 - - - 8
28. Levý Tomáš ZAM 7 - - - 7
29. Vítek Zdenek SRK 5 5 - - -
30. Strnad Jiří ASU 5 - 5 - -
31. Kos Michal SRK 2 2 - - 0
32. Šponar Josef ZAM 2 - 2 - -
33. Procházka Pavel ASU 1 1 - - -
 

© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)