ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2013 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
Orlická liga 2013
Průběžné výsledky - po 3. kole

kategorie HD10
1. Černík David DOB 27 5 13 9
2. Martynek Ondřej SRK 15 - 8 7
3. Holubářová Viktorie KUN 14 - 9 5
4. Schüt Dan SRK 13 2 7 4
5. Pokorný Dominik SRK 13 1 11 1
6. Grundman Viktor CHC 12 - 12 -
7. Filipová Lucie SRK 10 4 6 -
8. Černíková Zuzana DOB 10 3 5 2
9. Dašek Jakub SRK 10 - 10 -
10. Moskvová Agáta ZLH 8 8 - -
11. Zemánek Adam SRK 8 - 2 6
12. Hetfleisch Tobiáš SRK 8 - - 8
13. Vavera Lukáš SRK 7 7 - -
14. Moskva Vojta ZLH 6 6 - -
15. Kovář Radim CET 4 - 4 -
16. Hanc Dominik SRK 3 - 3 -
17. Jiroušek Dominik SRK 3 - - 3
 

kategorie D12
1. Kosová Tereza SRK 14 4 5 5
2. Kubíčková Iva ZAM 8 1 4 3
3. Břízová Karolína ZAM 6 3 1 2
4. Šklíbová Veronika SRK 6 - 6 -
5. Hnátnická Zuzana ZAM 4 2 2 -
6. Pachelová Anna ZAM 4 - - 4
7. Kovářová Jana CET 3 - 3 -
 

kategorie D14
1. Filipová Tereza SRK 13 7 6 0
2. Jansová Doubravka ZAM 12 8 - 4
3. Borovičková Valerie ZAM 11 6 5 -
4. Kopecká Anna LPU 9 9 - -
5. Zemanová Kateřina ZAM 8 5 3 -
6. Procházková Tereza ZAM 7 3 4 -
7. Peterová Jana DOB 7 - 7 -
8. Pachelová Anna ZAM 6 4 2 -
9. Bouchalová Justýna KUO 1 1 - -
10. Preclíková Iva KUO 1 - 1 -
 

kategorie H12
1. Paleček Ondřej SRK 19 5 10 4
2. Zemánek Mikuláš SRK 15 3 11 1
3. Švadlena Michal CHC 13 - 13 -
4. Šípek Stanislav SRK 12 4 8 -
5. Koditek Jonáš KUO 12 - 12 -
6. Flégl Martin SRK 12 - 9 3
7. Pachel Jakub ZAM 9 1 6 2
8. Locker Daniel SRK 7 2 5 -
9. Šabata Radek SRK 7 - 7 -
10. Kovář Lukáš CET 4 - 4 -
11. Ráček Jan KUO 3 - 3 -
12. Kudrna Dalibor KUO 2 - 2 -
 

kategorie H14
1. Novotný Matěj ZAM 11 5 6 -
2. Šklíba Michal SRK 11 - 8 3
3. Vencl Kristián ZAM 9 4 5 0
4. Šabata Milan SRK 9 - 7 2
5. Vyskočil Štěpán VAM 6 6 - -
6. Sourada Tomáš ZAM 6 2 4 -
7. Skalický Johan KUO 3 3 - -
8. Friml Dominik ZAM 3 1 2 -
9. Grundman Václav CHC 3 - 3 -
10. Kopecká Anna LPU 1 - 1 -
 

kategorie Elita
1. Fátor Jan DOB 71 19 34 18
2. Smutný Michal VAM 58 17 25 16
3. Dvořáček Radek ASU 54 - 33 21
4. Smutný Šimon VAM 49 - 30 19
5. Locker Tomáš SRK 40 4 24 12
6. Ježdík Václav ZAM 38 15 23 -
7. Locker Martin SRK 36 12 18 6
8. Pátek Michal CHC 35 - 35 -
9. Semrád Ladislav CHC 32 - 32 -
10. Filipová Iva SRK 31 5 12 14
11. Leštínský Tomáš DOB 31 - 31 -
12. Koblížek Kamil KUO 29 18 - 11
13. Chládková Simona LPU 29 16 - 13
14. Hanuš Pavel CHC 29 - 29 -
15. Sháněl Jan CHC 28 - 28 -
16. Müller Kamil VAM 27 11 16 -
17. Křivda Martin CHC 27 - 27 -
18. Pilgr Luděk CET 26 - 26 -
19. Kosová Michaela SRK 23 6 17 -
20. Pokorný David SRK 22 3 10 9
21. Smutná Jana VAM 22 - 22 -
22. Lauterbach David ZAM 21 - 21 -
23. Skalický Matyáš KUO 20 13 - 7
24. Ryšavý Ondřej KUO 20 - 20 -
25. Pátek Lukáš SRK 20 - - 20
26. Müller Robert VAM 19 10 9 -
27. Švadlena Jiří CHC 19 - 19 -
28. Slavík Pavel SNA 17 - - 17
29. Jansová Doubravka ZAM 15 - 15 -
30. Sedlák Radek SNA 15 - - 15
31. Holubář Bartoloměj KUO 14 14 - -
32. Bednářová Michaela VAM 14 - 14 -
33. Balous Josef VAM 13 - 13 -
34. Hrobař Rudolf SRK 13 - 8 5
35. Černíková Barbora DOB 11 1 7 3
36. Grundman Martin CHC 11 - 11 -
37. Moskva Roman ZLH 10 10 - -
38. Mutinský Viktor KUO 10 - - 10
39. Bednářová Míša VAM 8 8 - -
40. Dudík Petr JPV 8 - - 8
41. Kos Michal SRK 7 7 - -
42. Musil Marek KUO 6 - 6 -
43. Kubrt Radovan KUO 5 - 5 -
44. Souček Karel SHK 4 - 4 -
45. Pátek Petr SRK 4 - - 4
46. Pilgr Bohuslav CET 3 - 3 -
47. Müllerová Zorka VAM 2 2 0 -
48. Tobiška Václav ZAM 2 - 2 0
 

© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)