ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2014 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
Orlická liga 2014
Průběžné výsledky - po 2. kole

kategorie HD10
1. Šeps Daniel SRK 10 - 10
2. Cejpková Karolína SRK 9 - 9
3. Šimerda Václav SRK 8 - 8
4. Morávek Martin SRK 7 - 7
5. Kopecký Daniel KOR 6 - 6
6. Krejčí Martin KOR 5 - 5
7. Jiroušek Dominik SRK 4 - 4
8. Toncr Štěpán SRK 3 - 3
9. Zemánek Adam SRK 2 - 2
10. Šedivá Tereza SRK 1 - 1
 

kategorie D12
1. Medlíková ? ??? 1 - 1
 

kategorie D14
1. Peterová Jana DOB 14 6 8
2. Filipová Tereza LPU 10 4 6
3. Kubíčková Iva ZAM 8 5 3
4. Borovičková Valerie ZAM 7 - 7
5. Kosová Tereza SRK 5 - 5
6. Skalická Karolína ZAM 4 - 4
7. Procházková Tereza ZAM 3 3 -
8. Pachelová Anna ZAM 3 2 1
9. Barnetová Veronika ZAM 3 1 2
 

kategorie H12
1. Zemánek Mikuláš SRK 15 7 8
2. Šípek Stanislav SRK 12 6 6
3. Flegl Martin SRK 12 5 7
4. Pachel Jakub ZAM 6 2 4
5. Locker Daniel SRK 5 3 2
6. Šabata Radek SRK 5 - 5
7. Tomeš Matyáš SRK 4 4 -
8. Tichý Ondřej KOR 3 - 3
9. Černík David DOB 1 0 1
 

kategorie H14
1. Paleček Ondřej SRK 3 2 1
2. Koditek Jonáš KUO 1 1 -
 

kategorie Elita
1. Filip Libor SRK 41 17 24
2. Fátor Jan DOB 38 16 22
3. Lauterbach David ZAM 31 10 21
4. Novotný Matěj ZAM 29 14 15
5. Locker Tomáš SRK 29 13 16
6. Locker Martin SRK 23 12 11
7. Pokorný David SRK 23 11 12
8. Koblížek Kamil KUO 23 - 23
9. Jansová Doubravka LPU 20 6 14
10. Hladký Viktor KOR 20 - 20
11. Skalický Matyáš KUO 19 - 19
12. Kosová Michaela SRK 18 - 18
13. Zemanová Kateřina ZAM 17 8 9
14. Ježdík Václav ZAM 17 - 17
15. Kopecká Anna LPU 15 15 -
16. Ptáček Martin SRK 13 - 13
17. Šabata Milan SRK 10 - 10
18. Kulhavá Eliška LPU 9 9 -
19. Černíková Barbora DOB 8 2 6
20. Tobiška Václav ZAM 8 - 8
21. Vencl Kristián ZAM 7 7 -
22. Hladká Petra KOR 7 - 7
23. Záveská Anna DOB 5 5 -
24. Sejkora Miroslav KOR 5 - 5
25. Procházka Pavel KUO 4 4 -
26. Hrobař Rudolf SRK 4 - 4
27. Kulhavý Josef SRK 3 3 -
28. Borovička Tomáš ZAM 3 - 3
29. Morávek Martin SRK 2 - 2
30. Müller Robert VAM 1 1 -
31. Šponar Josef ZAM 1 - 1
 

© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)