ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2016 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
2.kolo Orlické ligy 2016
Oficiální výsledky


Datum:          4.5.2016
Tech.provedení: SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou (SRK)
Místo:          Včelný, koupaliště
Mapa:           

kategorie HD10 (2.3km, 95m, 6 kontrol)
  1. Šimerda Václav             SRK    20:23
  2. Jiroušek Dominik           SRK    22:32
  3. Faustauer Jáchym           SRK    30:40
  4. Tomášová Anna              SRK    31:07
  5. Hladký Matěj               KOR    31:21
  6. Hladký Radovan             KOR    31:47
  7. Novotný Michal             KOR    31:47
  8. Lepšová Lucie              SRK    33:03
  9. Lounek Vít                 KOR    33:17
 10. Rybínová Vendula           KOR    34:01
 11. Lánský Alex                SRK    35:41
 12. Fiala Florián              SRK    35:56
 13. Hanlová Kristýna           SRK    35:58
 14. Šeps Miroslav              SRK    36:10
 15. Vicenec Martin             ZAM    38:05
 16. Vanický Viktor             KOR    38:44
 17. Stavrinou Kristýna         SRK    39:15
 18. Hovadová Iveta             ZAM    40:06
 19. Koditek Adam               KUO    56:14
     Krejčí Martin              KOR     DISK
     Zemánek Adam               SRK     DISK

kategorie D12 (2.8km, 100m, 10 kontrol)
  1. Brožková Tereza            KUO    35:55
  2. Cejpková Karolína          SRK    41:30
  3. Výchová Veronika           KOR    46:35
  4. Smisitelová Elena          KOR    79:47
     Suchomelová Josefína       ZAM     DISK
     Šlesingerová Sára          KOR     DISK
     Vych Luboš                        40:31 MS

kategorie D14 (3.5km, 90m, 11 kontrol)
  1. Procházková Tereza         ZAM    33:00
  2. Pachelová Anna             ZAM    44:31
  3. Zářecká Tereza             KOR    53:11
  4. Šafránková Eliška          KOR    61:57
     Hladká Petra               KOR     DISK
     Lockerová Milena           SRK    63:12 MS

kategorie H12 (2.9km, 110m, 10 kontrol)
  1. Stavrinou David            SRK    62:44
  2. Kunt Stanislav             ZAM    84:23
  3. Hiller Vojtěch             ZAM    92:44
     Lesák Lukáš                ZAM     DISK

kategorie H14 (3.5km, 105m, 11 kontrol)
  1. Novotný Matěj              ZAM    33:43
  2. Flegl Martin               SRK    36:44
  3. Šípek Stanislav            SRK    38:44
  4. Pokorný Dominik            SRK    40:05
  5. Šeps Daniel                SRK    42:25
  6. Tomeš Matyáš               SRK    44:08
  7. Krsek Šimon                ZAM    48:56
  8. Lesák František            ZAM    55:40
  9. Krejčí Milan               KOR    72:38
 10. Müller Matěj               KOR   103:01
     Nožková ??                 ZAM      ??   MS

kategorie ELITA (5.3km, 195m, 16 kontrol)
  1. Filip Libor                SRK    35:58
  2. Hladký Viktor              KOR    41:36
  3. Krunčík Pavel              SRK    45:27
  4. Locker Martin              SRK    47:02
  5. Koditek Jonáš              KUO    50:46
  6. Locker Tomáš               SRK    51:09
  7. Tichý Boris                DOB    57:51
  8. Vencl Kristián             ZAM    58:17
  9. Sourada Tomáš              ZAM    58:17
 10. Lauterbach David           ZAM    59:10
 11. Nováková Markéta           KUO    60:52
 12. Brožek Tomáš               KUO    61:29
 13. Pachel Jakub               ZAM    61:44
 14. Brožková Lucie             KUO    64:04
 15. Morávek Martin             SRK    65:46
 16. Brožková Květa             KUO    70:48
 17. Škorpil Jaromír            ???    72:16
 18. Hanl Vratislav             SRK    76:06
 19. Boková Ivana               ZAM    78:13
 20. Stavrinou Marios           SRK    83:22
 21. Tobiška Václav             ZAM    84:39
 22. Šafránek Daniel            KOR    92:06
 23. Šponar Josef               ZAM    93:05
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)