ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2016 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
3.kolo Orlické ligy 2016
Oficiální výsledky


Datum:          18.5.2016
Tech.provedení: OOB TJ SOKOL Žamberk  (ZAM)
Místo:          Žamberk
Mapa:           Albertinum

kategorie HD10 (1.5km, 40m, 8 kontrol)
  1. Jiroušek Dominik           SRK    16:07
  2. Michalíková Sára           DOB    16:10
  3. Šimerda Václav             SRK    17:51
  4. Hájek Dominik              CET    19:27
  5. Stavrinou Kristýna         SRK    21:56
  6. Šeps Miroslav              SRK    25:07
  7. Hanlová Kristýna           SRK    28:18
  8. Faustauer Jáchym           SRK    29:58
  9. Fiala Florián              SRK    30:46
 10. Novák Michal               ZAM    31:54
 11. Balcar Denis               ZAM    35:45
 12. Mrázek Václav              ZAM    79:46
 13. Mrázková ???               ZAM    79:55 

kategorie D12 (1.6km, 45m, 9 kontrol)
  1. Cejpková Karolína          SRK    17:12
  2. Brožková Tereza            KUO    20:04
  3. Morávková Zuzana           SRK    20:17
  4. Výchová Veronika           KOR    23:52
  5. Tomášová Anna              SRK    32:00
  6. Suchomelová Josefína       ZAM    39:58
     Knápková Adéla             ZAM    19:40 MS

kategorie D14 (2.4km, 75m, 10 kontrol)
  1. Sedláčková ???             KOR    69:46
     Štefáčková Hana            ZAM    27:41 MS

kategorie H12 (1.8km, 45m, 9 kontrol)
  1. Šeps Daniel                SRK    15:04
  2. Hiller Vojtěch             ZAM    29:51
  3. Lesák Lukáš                ZAM    30:00
  4. Stavrinou David            SRK    39:58
  5. Sedláček ???               KOR    50:18
  6. Muller Matěj               KOR    72:23

kategorie H14 (2.9km, 85m, 13 kontrol)
  1. Flegl Martin               SRK    20:51
  2. Šípek Stanislav            SRK    25:18
  3. Kroutil Jan                KUO    26:07
  4. Pokorný Dominik            SRK    27:53
  5. Ráček Jan                  KUO    28:55
  6. Tomeš Matyáš               SRK    29:07
  7. Krsek Šimon                ZAM    47:44
     Šabata Radek               SRK    18:38 MS

kategorie ELITA (3.4km, 100m, 18 kontrol)
  1. Skalický Matyáš            KUO    22:13
  2. Koblížek Kamil             KUO    24:10
  3. Lesák Jakub                ZAM    25:04
  4. Chládková Simona           LPU    25:06
  5. Šabata Milan               SRK    27:07
  6. Sourada Tomáš              ZAM    28:33
  7. Šklíbová Veronika          SRK    28:44
  8. Locker Martin              SRK    28:47
  9. Pokorný David              SRK    29:34
 10. Kosová Michaela            SRK    29:41
 11. Brožek Tomáš               KUO    29:56
 12. Paukert Lukáš              KUO    30:42
 13. Pachel Jakub               ZAM    30:49
 14. Hájková Ludmila            CET    31:24
 15. Šabata Milan-st            SRK    32:49
 16. Šroler Zdeněk              KUN    35:20
 17. Škorpil Jaromír            ???    35:26
 18. Lux Zdeněk                 KUN    36:20
 19. Locker Daniel              SRK    36:40
 20. Hnátnická Zuzana           ZAM    36:44
 21. Morávek Martin             SRK    36:44
 22. Procházková Terez          ZAM    37:39
 23. Brožková Květa             KUO    38:47
 24. Stavrinou Marios           SRK    40:00
 25. Nováková Markéta           KUO    40:18
 26. Novotný Matěj              ZAM    40:23
 27. Tichý Boris                DOB    40:26
 28. Chládková Eva              ZAM    40:55
 29. Pachelová Anna             ZAM    41:01
 30. Hanl Vratislav             SRK    43:55
 31. Hrobař Rudolf              SRK    46:32
 32. Mullerová M.               SRK    48:10
 33. Vých Luboš                 KOR    48:53
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)