ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2016 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
6.kolo Orlické ligy 2016
Oficiální výsledky


Datum:          21.9.2016
Tech.provedení: SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou (SRK)
Místo:          Jahodov
Mapa:           

kategorie HD10 ( 2,1 km - 5 kontrol )
 1. Šimerda Václav          SRK     22:03
 2. Jiroušek Dominik        SRK     23:15
 3. Hájek Dominik           CET     23:29
 4. Hovadová Iveta          ???     25:43
 5. Daníček Josef           SRK     26:37
 6. Lepšová Lucie           SRK     27:56
 7. Šeps Miroslav           SRK     27:57
 8. Hladký Radovan          KOR     29:03
 9. Faustauer Jáchym        SRK     30:14
10. Stavrinou Kristýna      SRK     31:05
11. Fajfr Marek             ZAM     31:58
12. Zemánek Adam            SRK     32:49
13. Michalíková Sára        DOB     32:53
14. Hladký Matěj            KOR     34:52
15. Hájková Lucie           CET     36:39
16. Vicenec Martin          ZAM     38:08
17. Hanlová Kristýna        SRK     39:08
18. Pachel Jiří             ZAM     40:09
19. Šíma Antonín            SRK     52:51
20. Lánský Alex             SRK     62:19

kategorie D12 ( 2,7 km - 6 kontrol )
 1. Cejpková Karolína       SRK     25:18

kategorie D14 ( 4,0 km - 10 kontrol )
 1. Vandasová Adéla         PHK     27:25
 2. Mikysková Doubravka     ZAM     54:20
 3. Sedláčková Petra        KOR     66:20
    Lockerová Milena        SRK     73:52 MS
    Mutinská ?              KUO     43:25 MS
    Brožková Květa          KUO     36:15 MS

kategorie H12 ( 3,2 km - 6 kontrol )
 1. Šeps Daniel             SRK     23:02
 2. Stavrinou David         SRK     35:19
 3. Kovář Radim             CET     37:55
 4. Morávek Martin          SRK     39:54
 5. Hiller Vojtěch          ???     40:29
 6. Sedláček David          KOR     45:47
 7. Adamec Matěj            ZAM     45:58
 8. Bečka Bartoloměj        ???     66:38
 9. Lesák Lukáš             ZAM     71:04
    Vach Vladimír           KOR     41:47 MS

kategorie H14 ( 4,7 km - 10 kontrol )
 1. Pokorný Dominik         SRK     40:24
 2. Tomeš Matyáš            SRK     52:15
 3. Moravec Jan             ???     53:46
 4. Flegl Martin            SRK     57:56
 5. Hladká Petra            KOR     59:30
 6. Šípek Standa            SRK     61:56
 7. Krsek Šimon             ???     66:26
    Lesák Jakub             ZAM     36:15 MS

kategorie ELITA ( 5,7 km - 17 kontrol )
 1. Skalický Matyáš         KUO     36:51
 2. Hladký Viktor           KOR     41:48
 3. Fátor Jan               DOB     41:49
 4. Kovářová Jana           CET     51:32
 5. Brožek Tomáš            KUO     52:39
 6. Hájková Ludmila         CET     53:34
 7. Mutinský Viktor         KUO     53:35
 8. Doleček Vojtěch         ZAM     53:51
 9. Filipová Ivana          SRK     55:06
10. Locker Martin           SRK     55:10
11. Locker Daniel           SRK     58:04
12. Boková Ivana            ZAM     65:57
13. Pilgr Bohuslav          CET     67:03
14. Pachel Jakub            ZAM     68:04
15. Kmentová Lenka          ZBK     68:32
16. Novotný Matěj           ZAM     70:13
17. Vandasová Markéta       VAM     70:44
18. Šeps Jiří               SRK     70:50
19. Škorpil Jaromír         ???     71:57
20. Zemánek Míra            SRK     72:00
21. Morávek Martin          SRK     73:13
22. Stavrinou Marios        SRK     73:17
23. Kulhavý Josef           SRK     74:12
24. Hrobař Ruda             SRK     74:20
25. Hanl Vratislav          SRK     76:37
26. Ježdík Václav           ZAM     95:37
    Kovářová Anna           CET     DISK (50:35)
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)