ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2016 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
8.kolo Orlické ligy 2016
Oficiální výsledky


Datum:          19.10.2016
Tech.provedení: OOB TJ SOKOL Žamberk  (ZAM)
Místo:          Hejnice
Mapa:           Kozinec

kategorie HD10 (2.2km, 90m, 6 kontrol) s mapou
  1. Hájek Dominik              CET    18:54
  2. Hylmarová Zuzana           ZAM    20:31       
  3. Bílková Pavlína            ZAM    20:35
  4. Hovadová Iveta             ZAM    21:12
  5. Fajfr Marek                ZAM    21:17
  6. Vicenec Martin             ZAM    22:41
  7. Pachel Jiří                ZAM    22:42
  8. Šimerda Václav             SRK    25:00
  9. Hájková Lucie              CER    25:19
 10. Stavrinou Kristýna         SRK    27:44
 11. Hanlová Kristýna           SRK    33:10
 12. Hanlová Nikola             SRK    39:32
 13. Kunt Martin                ZAM    39:57

kategorie D12 (2.2km, 90m, 6 kontrol) paměťák
  1. Cejpková Karolína          SRK    20:10
  2. Suchomelová Josefína       ZAM    22:03
  3. Morávková Zuzana           SRK    23:10
  4. Výchová Veronika           KOR    24:01
  5. Brožková tereza            KUO    24:32
  6. Tomášová Anna              SRK    34:12

kategorie D14 (4km, 180m, 12 kontrol) paměťák
     Sedláčková                 KOR   111:18 MS

kategorie H12 (2.2km, 90m, 6 kontrol) paměťák
  1. Hiller Vojtěch             ZAM    18:14 
  2. Vých Luboš                 KOR    21:00 
  3. Kovář Radim                CET    21:35
  4. Bečka Bartoloměj           ZAM    27:02 
  5. Stavrinou David            SRK    30:15   
  6. Kunt Stanislav             ZAM    31:03
  7. Adamec Matěj               ZAM    32:42
  8. Lesák Lukáš                ZAM    34:31
  9. Sedláček David             KOR    81:58 

kategorie H14 (4km, 180m, 12 kontrol) paměťák
  1. Moravec Jan                ZAM    39:51
  2. Ráček Jan                  KUO    50:21
  3. Pokorný Dominik            SRK    59:24

kategorie ELITA (4km, 180m, 12 kontrol) paměťák
  1. Doleček Vojtěch            KUO    25:15
  2. Lesák Jakub                ZAM    29:50
  3. Pokorný David              SRK    30:08
  4. Sourada Tomáš              ZAM    30:55
  5. Kovářová Jana              SRK    33:05
  6. Mutínský Viktor            KUO    34:26
  7. Kulhavý Josef              SRK    35:19
  8. Morávek Martin             SRK    36:14
  9. Kroutil Jan                KUO    38:01
 10. Hájková Ludmila            SRK    39:02
 11. Kovářová Anna              CET    39:19
 12. Trejtnar Pavel             KUN    40:39
 13. Brožek Tomáš               KUO    41:34   
 14. Škorpil Jaromír            NER    47:28
 15. Kunt Stanislav             ZAM    52:01
 16. Pilgr Bohuslav             CET    56:31
 17. Hanl Vratislav             SRK    65:40
 18. Stavrinou Marios           SRK    75:02
     Novotný Matěj              ZAM    DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)