ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2017 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
4.kolo Orlické ligy 2017
Oficiální výsledky


Datum:          14.6.2017
Tech.provedení: OOB TJ SOKOL Žamberk  (ZAM)
Místo:          Pastviny
Mapa:           Orlička III

kategorie HD10 (1,9km; 6kontrol; 55m)
 1. Lepšová Lucie           SRK   25:54
 2. Hladký Radovan          KOR   28:49 
 3. Stavrinou Kristýna      SRK   30:29
 4. Pachel Jiří             ZAM   31:27
 5. Faustauer Jáchym        SRK   33:52
 6. Šíma Antonín            SRK   33:57
 7. Hanlová Kristýna        SRK   35:11  
 8. Šeps Miroslav           SRK   38:04
 9. Čermáková Adéla         SRK   42:14
10. Říhová Eliška           SRK   42:31
11. Hanlová Nikola          SRK   42:51
12. Schwengerová Anna       SRK   42:52
13. Zemánek Adam            SRK   46:14
14. Chlumecký Patrik        SRK   49:03

kategorie D12 (2,2km; 8 kontrol; 65m)
 1. Morávková Zuzana        SRK   18:35
 2. Cejpková Karolína       SRK   22:50
 3. Tomášová Anna           SRK   24:42
 4. Hylmarová Zuzana        ZAM   30:55 
 5. Hovadová Iveta          ZAM   35:36

kategorie H12 (2,5km; 9kontrol; 80m)
 1. Šeps Daniel             SRK   18:04
 2. Morávek Martin          SRK   23:12
 3. Stavrinou David         SRK   26:46
 4. Fajfr Marek             ZAM   48:06
 5. Bečka Bartoloměj        ZAM   49:23
 6. Lesák Lukáš             ZAM   54:37
 7. Adamec Matěj            ZAM   57:53
 8. Vicenec Martin          ZAM   60:31

kategorie D14 (3,1km; 11kontrol; 100m)
 1. Hladká Petra            KOR   38:26
 2. Brožková Tereza         KUO   41:37
 3. Šabatová Jana           SRK   44:31
 4. Suchomelová Josefína    ZAM   59:44
    Kmentová Lenka          ZAM   47:36 MS
    Cejpková Lenka          SRK   53:42 MS
    Lockerová Milena        SRK   74:13 MS

kategorie H14 (3,4km; 11kontrol; 130m)
    Lesák František         ZAM   46:14 MS
    Andrš Milan             ZAM   54:15 MS 

kategorie ELITA (5,2km; 19kontrol; 220m)
 1. Hladký Viktor           KOR   49:46
 2. Paleček Ondřej          SRK   53:52 
 3. Zemánek Mikuláš         SRK   57:23
 4. Locker Daniel           SRK   58.59
 5. Pachel Jakub            ZAM   59:19
 6. Brožek Tomáš            KUO   60:50
 7. Locker Martin           SRK   61:22
 8. Andrš Petr              ZAM   61:31
 9. Locker Tomáš            SRK   67:57
10. Brožková Lucie          KUO   68:05
11. Kunt Stanislav          ZAM   68:30
12. Šípek Stanislav         SRK   69:50  
13. Hanl Vratislav          SRK   70:11
14. Škorpil Jaromír         NER   71:43
15. Zemánek Miroslav        SRK   72:10
16. Krsek Šimon             ZAM   73:58  
17. Brožková Květa          KUO   79:55
18. Moravec Jan             ZAM   79:58
19. Vach Vladimír           KOR   95:20
20. Stavrinou Marios        SRK   97:10
    David Lauterbach        ZAM   45:34 MS
    Šponar Josef            ZAM   DISK - nedokončil
    Remešová Alena          DOB   DISK – nedokončila
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)