ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2017 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
5.kolo Orlické ligy 2017
Oficiální výsledky


Datum:          13.9.2017
Tech.provedení: OOB Vamberk (VAM)
Místo:          Mírov
Mapa:           Mírov 2017

kategorie HD10 (2,1km; 6 kontrol)
 1. Šeps Miroslav           SRK     25:48
 2. Hladký Radovan          KOR     27:20
 3. Hanlová Kristýna        SRK     28:10
 4. Stavrinou Kristýna      SRK     31:00
 5. Pachel Jiří             ZAM     31:26
 6. Hájková Lucie           CET     31:36
 7. Zemánek Adam            SRK     32:36
 8. Lepšová Lucie           SRK     34:00 
 9. Ulrych Filip            ZAM     37:20
10. Lánský Alexandr         SRK     39:23
11. Říhová Eliška           SRK     41:48

kategorie D12 (2,2km; 7 kontrol)
 1. Cejpková Karolína       SRK     21:25
 2. Morávková Zuzana        SRK     23:12
 3. Mikysková Adéla         VAM     28:20
 4. Hovadová Iveta          ZAM     29:38
 5. Tomášová Anna           SRK     30:08
 6. Rybínová Vendula        KOR     31:14
 7. Hylmarová Zuzana        ZAM     45:46


kategorie H12 (2,3km; 8 kontrol)
 1. Šeps Daniel             SRK     20:14
 2. Hiller Vojtěch          ZAM     23:45
 3. Hájek Dominik           CET     25:37
 4. Stavrinou David         SRK     25:42
 5. Fajfr Marek             ZAM     27:37
 6. Šimerda Václav          SRK     31:35 
 7. Jiroušek Dominik        SRK     34:18
 8. Lesák Lukáš             ZAM     36:33
 9. Pulc Ondřej             ZAM     41:10
10. Hylmar Zdeněk           ZAM     42:10
11. Adamec Matěj            ZAM     42:26
12. Vicenec Martin          ZAM     44:21
13. Hladký Matěj            KOR     46:14

kategorie D14 (3,1km; 9 kontrol)
 1. Cejpková Lenka          SRK     39:01
 2. Suchomelová Josefína    ZAM     63:43
    Kmetová Lenka           ZAM     37:51 MS
    Tichá Kateřina          KOR     43:00 MS
    Rybínová Iva            KOR     46:47 MS
    Mudruňková Romana       VAM     50:49 MS
    Lockerová Milena        SRK     52:01 MS

kategorie H14 (3,7km; 9 kontrol)
 1. Kunt Stanislav          ZAM     60:42
 2. Krejčí Martin           KOR     63:10
 3. Kaška Jan               ZAM      DISK
    Hladký Tomáš            KOR     48:36 MS
    Krejčí Milan            KOR     60:00 MS
    Pokorný Jan             SRK     65:45 MS

kategorie ELITA (5,7km; 16 kontrol)
 1. Fátor Jan               DOB     38:38
 2. Kopecká Anna            LPU     46:26
 3. Pokorný David           SRK     46:41
 4. Locker Daniel           SRK     48:16
 5. Paleček Ondřej          SRK     50:33
 6. Locker Martin           SRK     51:24
 7. Kovářová Anna           CET     51:55
 8. Pilgr Aleš              CET     52:10
 9. Andrš Petr              ZAM     54:20
10. Kunt Stanislav          ZAM     56:21
11. Kovářová Jana           CET     57:46
12. Mikyska Alan            VAM     61:57
13. Fátorová Barbora        DOB     62:30
14. Moravec Jan             ZAM     64:35
15. Pilgr Bohuslav          CET     65:24
16. Škorpil Jaromír         NER     66:43
17. Zemánek Miroslav        SRK     67:27
18. Hanl Vratislav          SRK     71:32
19. Stavrinou Marios        SRK     73:35
20. Boková Ivana            ZAM     75:36
21. Vach Vladimír           KOR     80:55
22. Šípek Stanislav         SRK     83:56
23. Novotný Matěj           ZAM     83:59
24. Vých Luboš              KOR     87:03
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)