ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2017 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
6.kolo Orlické ligy 2017
Oficiální výsledky


Datum:          20.9.2017
Tech.provedení: OOB TJ SOKOL Žamberk  (ZAM)
Místo:          Pastviny
Mapa:           Orlička III

kategorie HD10 (1,6km; 7kontrol; 50m)
 1. Lepšová Lucie           SRK   19:19
 2. Hladký Matěj            KOR   27:00 
 3. Moskva Vojta            ZAM   27:22
 4. Šeps Miroslav           SRK   28:37
 5. Stavrinou Kristýna      SRK   28:58
 6. Pachel Jiří             ZAM   29:49
 7. Hájková Lucie           CET   32:05  
 8. Ulrych Filip            ZAM   32:16
 9. Kunt Martin             ZAM   33:33
10. Schwengerová Anna       SRK   36:12
11. Říhová Eliška           SRK   36:18
12. Antonín Šíma            SRK   36:26
13. Hanlová Kristýna        SRK   39:24

kategorie D12 (2,1km; 9kontrol; 65m)
 1. Cejpková Karolína       SRK   29:33
 2. Hovadová Iveta          ZAM   36:07
 3. Hylmarová Zuzana        ZAM   38:27
    Lokerová Milena         SRK   36:41 MS

kategorie H12 (2,2km; 11kontrol; 90m)
 1. Hájek Dominik           CET   32:00 
 2. Jiroušek Dominik        SRK   32:37
 3. Stavrinou David         SRK   34:35
 4. Fajfr Marek             ZAM   34:50
 5. Šimerda Václav          SRK   36:45
 6. Krejčí Martin           KOR   39:09
 7. Lesák Lukáš             ZAM   42:02
 8. Vicenec Martin          ZAM   45:17
 9. Sedláček David          KOR   50:27
10. Pulc Ondřej             ZAM   55:18 
11. Hylmar Zdeněk           ZAM   55:19

kategorie D14 (2,5km; 11kontrol; 115m)
 1. Mikysková Ilona         VAM   44.26
 2. Mikysková Doubravka     ZAM   53:13
 3. Suchomelová Josefína    ZAM   57:12
    Kmentová Lenka          ZAM   38:42 MS
    Mutinská Zdena          KUO   41:12 MS
    Šabatová Jana           SRK   43:46 MS

kategorie H14 (2,7km; 13kontrol; 160m)
 1. Šeps Daniel             SRK   45:44
 2. Krsek Šimon             ZAM   50:20
 3. Kaška Jan               ZAM   56:02
    Lesák František         ZAM   42:50 MS
    Andrš Milan             ZAM   57:10 MS
    Krejčí Milan            KOR   64:18 MS
    Pokorný Jan             SRK   DISK
    Flegl Martin            SRK   DISK

kategorie ELITA (4,6km; 19kontrol; 195m)
 1. Fátor Jan               DOB   42:58
 2. Moskva Roman            ZLH   50:31 
 3. Andrš Petr              ZAM   51:20
 4. Štěpánek Milan          KUO   52:19
 5. Locker Martin           SRK   52:27
 6. Locker Daniel           SRK   53:30
 7. Kovářová Anna           CET   57:21
 8. Mutinský Viktor         KUO   61:56
 9. Kulhavý Josef           SRK   69:50
10. Kunt Stanislav          ZAM   69:59
11. Mikyska Alan            VAM   70:25
12. Moravec Jan             ZAM   70:40  
13. Pilgr Bohuslav          CET   71:17
14. Hanl Vratislav          SRK   71:47
15. Škorpil Jaromír         NER   85:42
16. Vach Vladimír           KOR   85:56  
17. Sedláčková Petra        KOR   87:54
    Kovářová Jana           CET   DISK
    Hladká Petra            KOR   DISK 
    Stavrinou Marios        SRK   DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)