ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2022 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
4.kolo Orlické ligy 2022
Oficiální výsledky


Datum:          15.6.2022
Tech.provedení: OOB TJ SOKOL Žamberk  (ZAM)
Místo:          Jablonský les
Mapa:           

kategorie ELITA 15 kontrol
 1. Mrázek Jiří               DKP   48:01        
 2. Locker Daniel             SRK   48:20   +0:19
 3. Hladký Viktor             VAM   49:58   +1:57
 4. Morávková Zuzana          SRK   50:11   +2:10
 5. Šklíba Jan                SRK   51:48   +3:47
 6. Pavel Krupčík             SRK   54:53   +6:52
 7. Andrš Petr                ZAM   55:52   +7:51
 8. Stolinová Lenka           DOB   60:23  +12:22
 9. Moravec Jan               ZAM   63:03  +15:02
10. Libor Netopil             VAM   66:00  +17:59
11. Mutinský Viktor           KUO   69:07  +21:06
12. Locker Martin             SRK   73:23  +25:22
13. Škorpil Jaromír           XXX   75:22  +27:21
14. Kmentová Lenka            ZAM   93:27  +45:26

kategorie HD10 7 kontrol
 1. Votroubek Jan             SRK   28:17        
 2. Schwengerová Karla        SRK   31:25   +3:08
 3. Klabzuba Jan              SRK   31:53   +3:36
 4. Pauerová Zita             SRK   32:39   +4:22
 5. Mrázek Václav             DKP   33:27   +5:10
 6. Vlk Vojtěch               SRK   33:49   +5:32
 7. Mrázková Barbora          DKP   35:28   +7:11
 8. Vaněk Václav              VAM   37:35   +9:18
 9. Jedlinská Kateřina        VAM   43:40  +15:23
10. Kouba Jonáš               SRK   50:39  +22:22
11. Sýkora Jan                SRK   61:08  +32:51

kategorie H12 8 kontrol
 1. Šíma Antonín              SRK   60:15        

kategorie D12 7 kontrol
 1. Lepšová Julie             SRK   51:21        
 2. Němcová Kateřina          ZAM   74:29  +23:08
 3. Stratilová Anička         ZAM   82:45  +31:24
 4. Venclová Aneta            ZAM   87:08  +35:47
    Říhová Eliška             SRK    DISK        
    Lockerová Milena          SRK    DISK        
    Koblicová Milena          VAM   49:49 MS

kategorie H14 7 kontrol
 1. Šimerda Václav            SRK   50:51        
    Mutinská Zdeňka           KUO   65:07 MS
    Adam Trýp                 ZAM   67:14 MS

kategorie D14 8 kontrol
 1. Lepšová Lucie             SRK   48:27        
 2. Netopilová Simona         VAM   59:14  +10:47
 3. Stratilová Eliška         ZAM   63:05  +14:38
 4. Baše Ondřej               KOR   65:04  +16:37
 5. Kopecká Cecilie           ZAM   77:05  +28:38
 6. Julišová Kateřina         ZAM   79:42  +31:15
    Remešová Alena            SRK    DISK   
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)