ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2014 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
3.kolo Orlické ligy 2014
Oficiální výsledky


Datum:          28.5.2014
Tech.provedení: KOB Dobruška (DOB)
Místo:          Mělčany, Drňák
Mapa:           

kategorie HD10 (1,7 km)
  1. Cejpková Karolína         SRK         26:43
  2. Šimerda Václav            SRK         29:06
  3. Dašek Jakub               SRK         36:59
  4. Šeps Daniel               SRK         37:30
  5. Jiroušek Dominik          SRK         37:54
  6. Toncr Štěpán              SRK         48:06
  7. Zemánek Adam              SRK         50:42
  8. Šedivá Tereza             SRK         50:45
  9. Morávek Martin            SRK         51:09
 10. Krejčí Martin             KOR         63:51

kategorie H12 (2,9 km)
  1. Zemánek Mikuláš           SRK         26:35
  2. Flegl Martin              SRK         28:32
  3. Šípek Stanislav           SRK         31:36
  4. Pachel Jakub              ZAM         36:41
  5. Locker Daniel             SRK         37:15
  6. Černík David              DOB         39:28
  7. Hladký Filip              KOR         70:06
     Tichý Ondřej              KOR         DISK   

kategorie D12 (2,1 km)
  1. Břízová Karolína          ZAM         45:01
  2. Filipová Lucie            SRK         46:05
  3. Mlejnková Lucie           KOR        111:35
     Zářecká Linda             KOR         DISK

kategorie H14 (3,3 km)
  1. Paleček Ondřej            SRK         36:47
     Sejkora Miroslav          KOR         41:33 MS
     Hladká Petra              KOR         42:18 MS
     Chládek Josef             ZAM         46:04 MS
     Morávek Martin            SRK         53:36 MS
     Kulová Jana               VAM         DISK  MS

kategorie D14 (3,1 km)
  1. Filipová Tereza           LPU         27:06
  2. Skalická Karolína         ZAM         36:17
  3. Kubíčková Iva             ZAM         36:47
  4. Barnetová Veronika        ZAM         44:48
  5. Pachelová Anna            ZAM         47:00
  6. Hnátnická Zuzana          ZAM         57:55
     Tichá Kateřina             KOR         DISK  MS

kategorie ELITA (4,3 km)
  1. Fátor Jan                 DOB         34:04
  2. Chládková Simona          LPU         34:05
  3. Filip Libor               SRK         34:32
  4. Hladký Viktor             VAM         38:46
  5. Locker Tomáš              SRK         41:05
  6. Dvořáček Radek            ASU         41:28
  7. Lauterdach David          ZAM         42:10
  8. Locker Martin             SRK         43:33
  9. Peterová Jana             DOB         45:20
 10. Kosová Michaela           SRK         47:27
 11. Pokorný David             SRK         47:55
 12. Šabata Milan              SRK         50:49
 13. Tobiška Václav            ZAM         59:04
 14. Černíková Barbora         DOB         78:09
     Ježdík Václav             ZAM         DISK      
     Křivda Tomáš              CHC         29:53 MS
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)