ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2014 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
4.kolo Orlické ligy 2014
Oficiální výsledky


Datum:          18.6.2014
Tech.provedení: SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou (SRK)
Místo:          Studánka
Mapa:           

kategorie HD10 (2.0 km, 5 kontrol)
 1. Šeps Daniel            SRK     21:53
 2. Jiroušek Dominik       SRK     28:02
 3. Šimerda Václav         SRK     34:01
 4. Zemánek Adam           SRK     40:01
 5. Morávek Martin         SRK     44:00
 6. Morávková Zuzana       SRK     46:08
 7. Kopecký Daniel         KOR     51:55
 8. Krejčí Martin          KOR     52:19
 9. Cejpková Karolína      SRK     61:54
10. Petřek Jaroslav        SRK     62:32

kategorie D12 (2.5 km, 8 kontrol)
 1. Filipová Lucie         SRK     59:04

kategorie D14 (2.8 km, 12 kontrol)
 1. Kosová Tereza          SRK     31:38
 2. Filipová Tereza        LPU     33:54
 3. Procházková Tereza     ZAM     44:40
 4. Barnetová Veronika     ZAM     68:30
    Brožková Lucie         KUO      DISK (88:09)
    Peremská Danka         SRK     38:34 MS

kategorie H12 (2.8 km, 8 kontrol)
 1. Šabata Radek           SRK     29:55
 2. Šípek Stanislav        SRK     33:30
 3. Pachel Jakub           ZAM     39:21

kategorie H14 (3.3 km, 13 kontrol)
 1. Paleček Ondřej         KUO     44:41
 2. Friml Dominik          ZAM     62:05
    Karlíková Renata       ZAM     58:21 MS
    Kulová Jana            SRK     59:34 MS
    Nožková Dáša           SRK     61:26 MS

kategorie ELITA (4.0 km - volné pořadí kontrol, 18 kontrol)
 1. Filip Libor            SRK     28:18
 2. Skalický Matyáš        KUO     31:39
 3. Fátor Jan              DOB     32:50
 4. Koblížek Kamil         KUO     33:48
 5. Smutný Šimon           VAM     35:37
 6. Šabata Milan           SRK     36:34
 7. Locker Martin          SRK     37:52
 8. Hladký Viktor          KOR     38:11
 9. Peterová Jana          DOB     42:07
10. Mutinský Viktor        KUO     44:36
11. Pokorný David          SRK     45:30
12. Jansová Doubravka      ZAM     46:38
13. Lauterbach David       ZAM     52:42
14. Šklíbová Veronika      SRK     54:58
15. Hladká Petra           KOR     59:47
16. Procházka Pavel        KUO     66:03
17. Vencl Kristián         ZAM     68:51
18. Černíková Barbora      DOB     69:46
19. Novotný Matěj          ZAM     77:51
20. Brožek Tomáš           XXX     85:35
21. Šponar Josef           XXX     92:43
22. Borovička Tomáš        ZAM    103:10
    Borovičková Valerie    ZAM     DISK (53:49)
    Šklíbová Jana          SRK     DISK (55:15)
    Morávek Martin         SRK     DISK (69:15)
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)