ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2014 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
5.kolo Orlické ligy 2014
Oficiální výsledky


Datum:          10.9.2014
Tech.provedení: KOB Dobruška (DOB)
Místo:          Dobruška
Mapa:           Poříčí

kategorie HD10 (1.4 km, 8 kontrol)
 1. Jiroušek Dominik     SRK   20:37
 2. Šeps Daniel          SRK   21:49
 3. Michalíková Sára     DOB   22:07
 4. Miller Vojtěch       ZAM   27:06
 5. Cejpková Karolína    SRK   30:36
 6. Šimerda Václav       SRK   31:50
 7. Morávková Zuzana     SRK   32:55
 8. Stolina David        DOB   37:20
 8. Stolinová Andrea     DOB   37:20

kategorie D12 (1.4 km, 8 kontrol)
 1. Mikysková Doubravka  ZAM   32:35
 2. Filipová Lucie       SRK   38:17

kategorie D14 (1.9 km, 12 kontrol)
 1. Filipová Tereza      LPU   18:09
 2. Procházková Tereza   ZAM   20:18
 3. Kubíčková Iva        ZAM   20:30
 4. Barnetová Veronika   ZAM   23:53
 5. Pachelová Anna       ZAM   29:29

kategorie H12 (1.4 km, 9 kontrol)
 1. Šípek Stanislav      SRK   14:15
 2. Flegl Martin         SRK   15:00
 3. Šabata Radek         SRK   16:53
 4. Tomeš Matyáš         SRK   18:45
 5. Pachel Jakub         ZAM   19:05
 6. Pokorný Dominik      SRK   19:56
 7. Locker Daniel        SRK   20:05

kategorie H14 (2.0 km, 12 kontrol)
 1. Koditek Jonáš        KUO   22:00
 2. Paleček Ondřej       SRK   24:44

kategorie ELITA (2.2 km, 14 kontrol)
 1. Filip Libor          SRK   15:19
 2. Křivda Martin        CHC   16:28
 3. Křivda Tomáš         CHC   16:35
 4. Doucha Jiří          SNA   17:08
 5. Fátor Jan            DOB   17:25
 6. Pokorný David        SRK   18:13
 7. Koblížek Kamil       KUO   18:14
 8. Paukert Lukáš        KUO   18:33
 9. Skalický Matyáš      KUO   19:00
10. Skalický Johan       KUO   19:41
11. Lauterbach David     ZAM   20:02
12. Kopecká Anna         LPU   20:09
13. Preininger Luděk     DOB   20:38
14. Štěpánová Dita       DOB   21:13
15. Borovičková Valerie  ZAM   21:22
16. Ježdík Václav        ZAM   21:58
17. Locker Martin        SRK   22:03
18. Kosová Michaela      SRK   22:28
19. Šklíba Michal        SRK   22:39
20. Tichý Boris          DOB   23:40
21. Vencl Kristián       ZAM   23:51
22. Sourada Tomáš        ZAM   24:13
23. Šklíbová Jana        SRK   24:31
24. Friml Dominik        ZAM   24:37
25. Čičák ?              FBC   25:36
26. Černíková Barbora    DOB   25:59
27. Hrobař Rudolf        SRK   27:20
28. Tobiška Václav       ZAM   27:53
29. Švadlena Jiří        CHC   30:42
30. Tichá Jiřina         DOB   34:00
31. Morávek Martin       SRK   35:26
32. Lockerová Milena     SRK   40:20
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)