ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2005 Archiv:
2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2004, 2003,
Orlická liga 2005
Průběžné výsledky - po 3. kole

kategorie HD10
1. Rykala Filip VAM 9 2 7 -
2. Netíková Martina DOB 8 - 8 -
3. Vyskočil Štěpán VAM 7 1 6 -
4. Preininger Kryštof DOB 6 3 3 -
5. Ptáček Martin SRK 5 - 5 -
6. Vandas Daniel VAM 4 4 - -
7. Kotlářová I. VAM 4 - 4 -
8. Dudášek Ondřej DOB 2 - 2 -
9. Rozum Patrik SRK 1 - 1 -
10. Kotlářová Anna VAM 1 - - 1
 

kategorie D12
1. Pohlová Aneta SRK 18 7 7 4
2. Reslová Hana SRK 13 5 5 3
3. Jarošová Kateřina SRK 9 3 6 -
4. Sedloňová Aneta SNA 7 4 3 -
5. Veselá Lucie SRK 6 6 0 -
6. Peremská Dana SRK 6 2 4 -
7. Štěpánková Aneta SRK 4 - 2 2
8. Krunková Klára SNA 1 1 - -
 

kategorie D14
1. Kosová Denisa SRK 7 3 3 1
2. Říčařová Žaneta SRK 6 2 2 2
3. Hnyková Renata SNA 2 1 1 -
 

kategorie H12
1. Smutný Šimon VAM 11 4 7 -
2. Dvořáček Radek VAM 10 3 6 1
3. Světelský Jakub SRK 7 2 5 -
4. Jakeš Vojtěch TYN 4 - 4 -
5. Rozum Jakub SRK 3 - 3 -
6. Šimon Smutný VAM 3 - - 3
7. Morávek Tomáš DOB 2 1 1 -
8. Jiroušek Vít SRK 2 - 2 -
9. Votoček Pavel 61, 2 - - 2
 

kategorie H14
1. Handl Jindra SRK 15 5 10 -
2. Zemaník Jan TYN 12 4 8 -
3. Jakeš Ondřej TYN 11 - 9 2
4. Plný Petr SRK 7 - 7 -
5. Vyčítal Jan SRK 6 - 6 -
6. Rykala Daniel VAM 5 - 5 -
7. Baudyš Libor SRK 4 1 3 -
8. Kapl Tomáš SRK 4 - 4 -
9. Zajíček Radim SRK 3 3 - -
10. Bašek Adam SRK 3 2 - 1
11. Handl Jindřich SRK 3 - - 3
12. Gašparovič Tomáš SRK 2 - 2 -
13. Macháň Václav SRK 1 - 1 -
 

kategorie Elita
1. Jirčák Ondřej SRK 41 12 22 7
2. Smutný Michal VAM 33 13 20 -
3. Jakeš Josef TYN 28 9 17 2
4. Smutná Jana VAM 24 8 16 -
5. Leštínský Tomáš DOB 24 - 19 5
6. Hrobař Rudolf SRK 22 7 15 -
7. Slavík Pavel SNA 21 - 21 -
8. Krásná Václava DOB 18 14 - 4
9. Balcar Pavel SRK 18 11 7 -
10. Klapal Michal VAM 18 - 18 -
11. Bednářová Michaela VAM 16 5 11 -
12. Tichý Boris DOB 15 3 12 -
13. Smutná Pavla VAM 14 - 14 -
14. Klapal Jan VAM 13 - 13 -
15. Müllerová Věra SRK 11 - 11 -
16. Lžíčař Martin DOB 11 - 8 3
17. Pátek Lukáš SRK 10 10 - -
18. Peterová Alena DOB 10 1 9 -
19. Vandasová Markéta VAM 6 6 - -
20. Kupka Jaroslav ALB 6 - 6 -
21. Sedlák Radek DOB 6 - - 6
22. Bůžek Jan SRK 5 4 - 1
23. Peterová Věra DOB 5 - 5 -
24. Špačková Lucie ALB 4 - 4 -
25. Horká Marie ALB 3 - 3 -
26. Peterová Věrka DOB 2 2 - -
27. Netíková Monika DOB 2 - 2 -
 

© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)