ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2023 Archiv:
2024, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
Orlická liga 2023
Průběžné výsledky - po 5. kole

kategorie HD10
1. Sedláková Anna LIP 28 9 6 5 8 -
2. Janovec Karel SRK 25 8 3 6 - 8
3. Milská Josefa SRK 25 7 7 - 7 4
4. Pauer Libor SRK 23 11 10 - - 2
5. Purmová Alžběta SRK 19 6 2 - 6 5
6. Schwengerová Karla SRK 16 2 5 4 2 3
7. Škopová Štěpánka SRK 14 - 8 - - 6
8. Martincová Daniela_Sofie VAM 13 10 - 3 - -
9. Dvořák Vít ZAM 12 6 - - 5 1
10. Spejchal Tomáš SRK 12 - 9 - 3 -
11. Fritzl Jan XXX 10 4 - 2 4 -
12. Klícha Jindřich SRK 10 3 - - - 7
13. Vlasák Eliáš SRK 5 - 4 - 1 -
14. Krunčíková Anna SRK 1 1 - - - -
15. Lžíčař Marek DOB 1 - 1 - - -
16. Janovcová Jolanka SRK 1 - - 1 - -
 

kategorie D12
1. Lepšová Julie SRK 5 3 - - - 2
2. Pauerová Zita SRK 5 2 - - - 3
3. Jedlinská Kateřina VAM 5 1 2 - 1 1
 

kategorie D14
1. Lepšová Lucie SRK 25 9 2 10 - 4
2. Netopilová Simona VAM 23 8 1 9 2 3
3. Stratilová Eliška ZAM 17 7 - 7 3 -
4. Stratilová Anna ZAM 13 6 - 6 1 -
5. Julišová Kateřina ZAM 8 - - 8 - -
6. Prausová Jasmína ZAM 5 5 - 0 - -
7. Schwengerová Anna SRK 5 - - 5 - -
8. Němcová Kateřina ZAM 4 4 - 0 - -
9. Kopecká Cecilie ZAM 3 3 - - - -
10. Bryscejnová Marieta ZAM 2 - - - - 2
11. Venclová Aneta ZAM 1 - - 0 - 1
 

kategorie H12
1. Klabzuba Jan SRK 31 7 3 8 5 8
2. Votroubek Jan SRK 25 8 1 6 4 6
3. Vlk Vojtěch SRK 16 - 2 7 - 7
4. Sýkora Jan SRK 10 6 - - - 4
5. Balcar Denis ZAM 10 5 - 0 - 5
6. Slíva Martin ZAM 9 4 - 0 2 3
7. Mrklovský Jan SRK 5 2 - - 3 -
8. Potštejnský Vít SRK 5 - - 5 - -
9. Rudolecký Sebastian ZAM 3 3 - 0 - -
10. Čada ? ZAM 1 - - - 1 -
 

kategorie H14
1. Stejskal Pavel ZAM 16 3 - 7 3 3
2. Trýb Adam ZAM 6 - - 6 - -
3. Mutínská Zdeňka KOU 5 - - 5 - -
4. Andrš Milan ZAM 4 - - 4 - -
5. Šíma Antonín SRK 2 2 - - - -
6. Juliš Josef ZAM 2 - - 0 2 -
7. Pachel Jiří ZAM 1 1 - 0 - -
 

kategorie Elita
1. Šimerda Václav SRK 71 14 25 17 15 -
2. Šklíba Jan SRK 68 19 26 - 10 13
3. Andrš Petr ZAM 68 13 21 16 11 7
4. Locker Martin SRK 66 12 17 13 14 10
5. Morávek Martin SRK 61 18 30 9 - 4
6. Šklíbová Jana SRK 47 11 15 15 0 6
7. Morávková Zuzana SRK 47 10 - 19 18 -
8. Stavrinou David SRK 46 15 24 7 - -
9. Krunčík Pavel SRK 45 17 28 - - -
10. Brožek Tomáš KUO 35 - 23 12 - -
11. Jiroušek Dominik SRK 32 16 - - 16 -
12. Kubeček Josef SNA 31 - 31 - - -
13. Kubeček Antonín SNA 29 - 29 - - -
14. Mutinský Viktor KUO 28 9 - 14 - 5
15. Jedlinský Martin VAM 27 0 13 11 - 3
16. Balcar Jiří SNA 27 - 27 - - -
17. Kubeček Štěpán LIP 22 - 22 - - -
18. Doležalová Libuše SNA 20 - 20 - - -
19. Stavrinou Kristýna SRK 19 - 19 - - -
20. Votroubek Jan SRK 19 - 9 5 5 0
21. Dvořáček Radek VAM 19 - - - 19 -
22. Balcarová Olga SNA 18 - 18 - - -
23. Fajfr Marek LPU 18 - - 18 - -
24. Potočková Hana KUO 17 7 - 10 - -
25. Jedlinský Radek VAM 17 - 0 - 9 8
26. Moravec Jan ZAM 17 - - - 17 -
27. Šeps Miroslav SRK 17 - - - 8 9
28. Škorpil Jaromír XXX 16 6 - 4 4 2
29. Renská Adéla SNA 16 - 16 - - -
30. Vach Vladimír KOR 14 5 6 - 3 -
31. Renská Lenka SNA 14 - 14 - - -
32. Brožková Tereza LPU 13 - - - 13 -
33. Kubečková Terezie LIP 12 - 12 - - -
34. Šklíbová Veronika SRK 12 - - - 12 -
35. Filip Libor SRK 12 - - - - 12
36. Klimeš Jiří SNA 11 - 11 - - -
37. Locker Daniel SRK 11 - - - - 11
38. Doucha Tomáš SNA 10 - 10 - - -
39. Baše Petr KOR 8 8 - - - -
40. Tomášová Anna SRK 8 0 8 - - -
41. Drhlík Petr VAM 8 - - 8 - -
42. Zákravský Zdeněk SNA 7 - 7 - - -
43. Vacek Jiří CET 7 - - - 7 -
44. Sedláčková Petra KOR 6 4 - - 2 -
45. Falta Radim KOU 6 - - 6 - -
46. Pilgr Luděk CET 6 - - - 6 -
47. Novák Pavel SNA 5 - 5 - - -
48. Hnyk Petr SNA 4 - 4 - - -
49. Andrš Milan ZAM 3 - 3 - - -
 

© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)