ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2022 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
2.kolo Orlické ligy 2022
Oficiální výsledky


Datum:          11.5.2022
Tech.provedení:  (VAM+KOR)
Místo:          
Mapa:           

kategorie HD10	1,8 km, 6 kontrol
 1. Klabzuba Jan        SRK               16:27        
 2. Votroubek Jan       SRK               17:37   +1:10
 3. Teplý Filip         VAM               18:46   +2:19
 4. Vlk Vojtěch         SRK               19:47   +3:20
 5. Mrázek Václav       DKP               26:18   +9:51
 6. Mrázková Barbora    DKP               27:44  +11:17
 7. Vaněk Václav        VAM               27:50  +11:23
 8. Čapková Vendula     VAM               33:06  +16:39
 9. Pauerová Zita       SRK               35:46  +19:19
10. Sedláková Anička    LIP               37:15  +20:48
11. Sedláčková Magdaléna KOR               40:08  +23:41
12. Schwengerová Karla  SRK               42:16  +25:49
13. Peňáz Adam          SRK               44:18  +27:51
14. Archleb Václav      SRK               44:29  +28:02
15. Jedlinská Kateřina  VAM               44:44  +28:17
16. Zemánek Ondřej      SRK               72:13  +55:46
17. Iguort Davídek      KOR               81:11  +64:44

kategorie D12	1,9 km, 6 kontrol
 1. Lepšová Julie       SRK               19:49        
 2. Venclová Aneta      ZAM               42:14  +22:25
 3. Stratilová Anna     ZAM               43:20  +23:31
    Lockerová Milena    SRK               23:23 MS      
    Eliška Říhová       SRK               27:14 MS       
    Vlková Katka        SRK               28:27 MS       
    Němcová Kateřina    ZAM               37:17 MS       
    Cecilie Kopecká     ZAM               39:04 MS       

kategorie D14	3,7 km, 9 kontrol
 1. Lepšová Lucie       SRK               47:58        
 2. Bryscejnová Marieta ZAM               53:07   +5:09
 3. Netopilová Simona   VAM               55:42   +7:44
 4. Stratilová Eliška   ZAM               65:09  +17:11
 5. Schwengerová Anna   SRK               77:00  +29:02
 6. Julišová Kateřina   ZAM               84:15  +36:17
    Kmentová Lenka      ZAM               52:10 MS       
    Votroubek Jan       SRK               57:30 MS       
    Remešová Alena      SRK               99:06 MS       

kategorie H12	2,4 km, 8 kontrol
 1. Šíma Antonín        SRK               23:44        

kategorie H14	4,2 km, 10 kontrol
 1. Jedlinský Martin    VAM               43:54        
 2. Šeps Miroslav       SRK               45:21   +1:27
 3. Marek Bořík         KOR               51:18   +7:24
 4. Pachel Jiří         ZAM               57:55  +14:01
 5. Sedláček Benedikt   KOR               60:07  +16:13
    Šimerda Václav      SRK               41:56 MS       
    Mutinská Zdeňka     KUO               50:57 MS       
    Adam Trýb           ZAM               66:25 MS       
    Milan Krejčí        KOR               75:55 MS       

kategorie ELITA 	5,5 km, 17 kontrol
 1. Mrázek Jiří         ZAM               37:00        
 2. Filip Libor         SRK               40:36   +3:36
 3. Locker Tomáš        SRK               42:13   +5:13
 4. Locker Daniel       SRK               47:19  +10:19
 5. Moravec Jan         ZAM               47:58  +10:58
 6. Zemánek Mikláš      SRK               48:17  +11:17
 7. Locker Martin       SRK               49:32  +12:32
 8. Andrš Petr          ZAM               50:02  +13:02
 9. Stavrinou David     SRK               50:36  +13:36
10. Drhlík Jakub        VAM               51:13  +14:13
11. Levý Tomáš          ZAM               52:13  +15:13
12. Marek Fajfr         LPU               57:32  +20:32
13. Morávek Martin      SHK               57:40  +20:40
14. Stolinová Lenka     DOB               57:51  +20:51
15. Venclová Veronika   ZAM               59:56  +22:56
16. Petr Baše           KOR               61:18  +24:18
17. Mutinský Viktor     KUO               61:43  +24:43
18. Kunt Stanislav      ZAM               64:44  +27:44
19. Krejčí Martin       KOR               66:59  +29:59
20. Kaška Jan           ZAM               67:49  +30:49
21. Šklíbová Jana       SRK               68:22  +31:22
22. Stavrinou Kristýna  SRK               73:34  +36:34
23. Stavrinou Marios    SRK               77:42  +40:42
24. Andrš Milan         ZAM               82:13  +45:13
25. Sedláčková Petra    SRK               89:55  +52:55
26. Hrobař Rudolf       SRK               93:32  +56:32
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)