ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2022 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
3.kolo Orlické ligy 2022
Oficiální výsledky


Datum:          25.5.2022
Tech.provedení: SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou (SRK)
Místo:          Ochoz
Mapa:           

kategorie ELITA 5,5 km 180 m (17 kontrol)
  1. Vandas Dan                     PHK          43:10
  2. Locker Daniel                  SRK          48:06   +4:56
  3. Hladký Viktor                  KOR          51:54   +8:44
  4. Mrázek Jiří                    ZAM          53:00   +9:50
  5. Andrš Petr                     ZAM          55:52  +12:42
  6. Morávek Martin                 SRK          55:57  +12:47
  7. Jiroušek Dominik               SRK          56:01  +12:51
  8. Locker Martin                  SRK          59:43  +16:33
  9. Krupčík Pavel                  SRK          59:55  +16:45
 10. Moravec Jan                    ZAM          60:21  +17:11
 11. Fajfr Marek                    LPU          62:16  +19:06
 12. Šíma Jiří                      SRK          62:22  +19:12
 13. Jirčák Ondřej                  SRK          64:04  +20:54
 14. Venclová Veronika              ZAM          79:28  +36:18
 15. Kunt Stanislav                 ZAM          87:42  +44:32
 16. Hladká Petra                   KOR          99:11  +56:01
 17. Stavrinou David                SRK         100:08  +56:58
 18. Stavrinou Kristýna             SRK         102:58  +59:48
 19. Stavrinou Marios               SRK         105:21  +62:11
     Krejčí Martin                  KOR           DISK
     Vach Vladimír                  KOR           DISK
     Mutinský Viktor                KUO           DISK
     Rybínová Iva                   KOR           DISK
     Muzikář Jiří                   KOR           DISK
     Burešová Karolína              ZAM            DNF
     Morávek Martin_st.             SRK            DNF

kategorie HD10 2,4 km 45 m (6 kontrol)
  1. Votroubek Jan                  SRK          26:03
  2. Šíma Vojtěch                   SRK          28:01   +1:58
  3. Pauerová Zita                  SRK          29:22   +3:19
  4. Mrázková Barbora               ZAM          30:58   +4:55
  5. Vlk Vojtěch                    SRK          31:11   +5:08
  6. Jedlinská Kateřina             VAM          34:26   +8:23
  7. Mrázek Václav                  ZAM          36:32  +10:29
  8. Kouba Jonáš MS                 SRK          38:31  +12:28
  9. Klabzuba Jan                   SRK          40:03  +14:00
 10. Peňáz Adam                     SRK          50:16  +24:13
 11. Archleb Václav                 SRK          50:27  +24:24
 12. Schwengerová Karla             SRK          54:21  +28:18
 13. Sýkora Jan                     SRK          56:56  +30:53
 14. Vaněk Václav                   VAM          66:12  +40:09
 15. Spejchal Tomáš                 SRK          68:43  +42:40
 16. Janetzky Julie                 NER          71:21  +45:18
     Krunčíková Anna                SRK           DISK

kategorie D12 2,6 km 60 m (7 kontrol)
  1. Ztratilová Eliška              ZAM          35:02   +3:21
  2. Stratilová Anna                ZAM          37:00   +5:19
  3. Kopecká Cecilie                ZAM          37:50   +6:09
  4. Němcová Kateřina               ZAM          38:53   +7:12
     Schwengerová Anna              SRK          31:41 MS
     Říhová Eliška                  SRK           DISK MS

kategorie H12 2,6 km 60 m (10 kontrol)
  1. Šíma Antonín                   SRK          30:43

kategorie D14 3,4 km 55 m (10 kontrol)
  1. Netopilová Simona              VAM          55:02   +7:18
     Tobiška Václav                 ZAM          47:44 MS
     Votroubek Jan                  SRK          69:25 MS

kategorie H14 3,6 km 60 m (11 kontrol)
  1. Pachel Jiří                    ZAM          47:58  
     Špatenka Filip                 NER          39:42 MS
     Mutinská Zdena                 KUO          42:59 MS
     Andrš Milan                    ZAM          56:20 MS
     Krejčí Milan                   KOR          66:35 MS
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)