ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2022 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
5.kolo Orlické ligy 2022
Oficiální výsledky


Datum:          14.9.2022
Tech.provedení: SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou (SRK)
Místo:          Studánka
Mapa:           

kategorie ELITA	5,2 km, 8 kontrol
1.  Koblic Jan          VAM               49:18        
2.  Fajfr Marek         LPU               49:42   +0:24
3.  Kosova Tereza       PHK               50:49   +1:31
4.  Locker Daniel       SRK               51:24   +2:06
5.  Kos Michal          PHK               59:25  +10:07
6.  Andrš Petr          ZAM               59:53  +10:35
7.  Vandasova Adela     PHK               61:53  +12:35
8.  Drhlík Petr         VAM               63:43  +14:25
9.  Moravec Jan         ZAM               64:24  +15:06
10. Mutinský Viktor     KUO               67:40  +18:22
11. Locker Martin       SRK               70:29  +21:11
12. Falta Radim         KUO               77:08  +27:50
13. Marketa Vandasova   XXX               92:05  +42:47
    Vach Vladimir       KOR                DISK        
    Sedláček David      SRK                DISK        

kategorie HD10	2,3 km, 5 kontrol
1.  Votroubek Jan       SRK               28:12        
2.  Mrkvovsky Jan       SRK               32:13   +4:01
3.  Klabzuba Jan        SRK               33:31   +5:19
4.  Kouba Jonas         SRK               33:45   +5:33
5.  Sedlakova Anna      LIP               47:31  +19:19
6.  Jedlinska Kateřina  VAM               63:08  +34:56

kategorie D12	2,5 km, 7 kontrol
1.  Venclová Aneta      ZAM               67:59        
2.  Stratilová Anna     ZAM               71:17   +3:18
    Venclová Veronika   ZAM               34:08 MS      
    Potocek Jiri        XXX               56:06 MS       
    Potockova Kamila    XXX               76:13 MS       

kategorie D14	2,6 km, 8 kontrol
1.  Julisová Katerina   ZAM               68:27        
2.  Stratilová Eliska   ZAM               71:05
    Kopecká Cecilie     ZAM                DISK        
    Šabatová Jana       SRK               65:30 MS       

kategorie H12	3,4 km, 7 kontrol
1.  Šíma Antonín        SRK               63:00        
    Šíma Jiri           SRK               39:45 MS      

kategorie H14	4,0 km, 9 kontrol
1.  Šeps Miroslav       SRK               49:46        
2.  Jedlinský Martin    VAM               68:29 
    Šimerda Václav      SRK               47:40 MS      
    Lesák Frantisek     ZAM               50:40 MS       
    Levý Tomáš          ZAM               56:04 MS       
    Tryb Adam           ZAM               60:14 MS       
    Mutinská Zdeňka     KUO               71:40 MS       
    Votroubek Jan       SRK               76:55 MS       
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)