ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2022 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
6.kolo Orlické ligy 2022
Oficiální výsledky


Datum:          21.9.2022
Tech.provedení: OOB TJ SOKOL Žamberk  (ZAM)
Místo:          
Mapa:           

kategorie ELITA	5,7 km, 13 kontrol
 1. Mrázek Jiří         ZAM               38:58        
 2. Šklíba Jan          SRK               42:54   +3:56
 3. Dvořáček Radek      VAM               44:24   +5:26
 4. Šeps Daniel         SRK               45:25   +6:27      
 5. Morávek Martin      SRK               55:12  +16:14 
 6. Šimerda Václav      SRK               55:26  +16:28 
 7. Locker Martin       SRK               57:29  +18:31 
 8. Šklíbová Jana       SRK               60:36  +21:38
 9. Vach Vladimír       KOR               92:45  +53,47      
    Andrš Petr          ZAM               DISK 

kategorie HD10	2,3 km, 5 kontrol
 1. Klabzuba Jan        SRK               29:31   
 2. Vlk Vojtěch         SRK               33:59   +4:28
 3. Votroubek Jan       SRK               36:11   +6:40
 4. Sedlaková Anna      LIP               36:33   +7:02 
 5. Jedlinská Kateřina  VAM               37:10   +7:39
    Votroubek Jan       SRK               21:24 MS

Studenti SPŠ 10 - dvojice	2,3 km, 5 kontrol
 1. Fajgl ???           SPŠ               30:02 MS        
 2. Langr ???           SPŠ               30:28 MS
 3. Smola ???           SPŠ               34:43 MS
 4. Sládek ???          SPŠ               35:01 MS
 5. Morávek ???         SPŠ               36:26 MS
 6. Krsek ???           SPŠ               37:31 MS
 7. Javůrek ???         SPŠ               39:35 MS
 8. Mrázek ???          SPŠ               44:40 MS
 9. Špaček ???          SPŠ               52:26 MS
10. Lisičan ???         SPŠ               56:19 MS  

kategorie D12	2,6 km, 12 kontrol
 1. Venclová Aneta      ZAM               52:28        
 2. Prausová Jasmína    ZAM               62:02   +9:34
 3. Dinevová Aneta      ZAM               62:07   +9:39     
    Lepšová Julie       SRK               DISK
    Lockerová Milena    SRK               46:04 MS       

Kategorie H12  3,3 km  12 kontrol                
    Šíma Antonín        SRK               DISK 

kategorie D14	3,3 km, 10 kontrol
 1. Lepšová Lucie       SRK               42:57                 
 2. Bryscejnová Marieta ZAM               51:16   +8:19              
    Šíma Antonín        SRK               DISK 

kategorie H14	4,0 km, 12 kontrol
 1. Jedlinský Martin    VAM               44:49        
 2. Pachel Jiří         ZAM               59:08  +14:19 
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)