ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2022 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
7.kolo Orlické ligy 2022
Oficiální výsledky


Datum:          5.10.2022
Tech.provedení: OOB Vamberk (VAM)
Místo:          Číčová
Mapa:           

kategorie ELITA	6,4 km, 12 kontrol
1.  Mrázek Jiří         DKP               41:28        
2.  Dvořáček Radek      XXX               45:52   +4:24
3.  Morávek Martin      SRK               47:03   +5:35
4.  Šklíba Jan          SRK               48:01   +6:33
5.  Šeps Daniel         SRK               48:50   +7:22
6.  Morávková Zuzana    SRK               51:03   +9:35
7.  Andrš Petr          ZAM               54:10  +12:42
8.  Locker Martin       SRK               58:59  +17:31
9.  Šklíbová Jana       SRK               61:34  +20:06
10. Šimerda Václav      SRK               61:54  +20:26
11. Stavrinou Kristýna  SRK               63:09  +21:41
12. Šeps Miroslav       SRK               66:05  +24:37
13. Morávek Martin      SHK               67:22  +25:54
14. Tomášová Anna       SRK               75:47  +34:19
15. Votroubek Jan       SRK               78:05  +36:37
16. Škorpil Jaromír     XXX               78:34  +37:06
17. Potočková Hana      Kuo               78:40  +37:12
18. Vach Vladimir       KOR               87:36  +46:08
19. Sedlackova Petra    KOR               88:20  +46:52
20. Sedláček David      KOR               89:49  +48:21
    Stavrinou David     SRK                DISK        
    Falta Radim         Kuo                DISK        

kategorie HD10	2,2 km, 6 kontrol
1.  Klabzuba Jan         SRK               15:52        
2.  Votroubek Jan        SRK               17:50   +1:58
3.  Pauerová Zita        SRK               19:18   +3:26
4.  Jedlinská Kateřina   VAM               21:17   +5:25
5.  Pauer Libor          SRK               22:27   +6:35
6.  Vlk Vojtěch          SRK               24:00   +8:08
7.  Slíva Martin         ZAM               25:48   +9:56
8.  Dvořák Vít           ZAM               27:34  +11:42
9.  Schwengerová Karla   SRK               28:27  +12:35
10. Sedláčková Magdaléna KOR               32:44  +16:52
11. Hynek Jan            ZAM               32:57  +17:05
12. Čada Václav          ZAM               34:39  +18:47

kategorie D12	2,9 km, 7 kontrol
1.  Stratilová Anna     ZAM               27:49        
2.  Lepšová Julie       SRK               30:33   +2:44
3.  Venclová Aneta      ZAM               55:02  +27:13
    Potoček Jiří        XXX               39:31 MS        
    Potočková Kamila    XXX               46:28 MS       
    Remešová Alena      DOB               61:44 MS       

kategorie D14	3,3 km, 8 kontrol
1.  Lepšová Lucie       SRK               31:30        
2.  Julišová Kateřina   ZAM               39:10   +7:40
3.  Netopilová Simona   VAM               41:28   +9:58
3.  Stratilová Eliška   ZAM               41:28   +9:58
5.  Bryscejnová Marieta ZAM               47:10  +15:40
6.  Kopecká Cecílie     ZAM               52:35  +21:05
7.  Němcová Kateřina    ZAM               54:42  +23:12
8.  Říhová Eliška       SRK               57:50  +26:20
9.  Schwengerová Anna   SRK               60:51  +29:21
    Kmentová Lenka      ZAM               38:45 MS       

kategorie H12	3,2 km, 6 kontrol
1.  Šíma Antonín        SRK               29:35        
2.  Rudolecký Sebastian ZAM               66:31  +36:56

kategorie H14	3,4 km, 8 kontrol
1.  Jedlinský Martin    VAM               27:15        
2.  Pachel Jiří         ZAM               51:16  +24:01
3.  Sedláček Benedikt   KOR               60:58  +33:43
    Andrš Milan         ZAM               50:56 MS
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)