ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2022 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
8.kolo Orlické ligy 2022
Oficiální výsledky


Datum:          19.10.2022
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Knapovec
Mapa:           

kategorie HD10   8 kontrol
 1. Jedlinská Kateřina        VAM       18:15
 2. Klabzuba Jan              SRK       18:45
 3. Čada Václav               ZAM       19:05
 4. Sýkora Jan                SRK       26:10
 5. Slíva Martin              ZAM       31:05
 6. Vlk Vojtěch               SRK       32:15
 7. Pauerová Zita             SRK       34:40
 8. Balcar Denis              ZAM       34:45
 8. Dvořák Vít                ZAM       34:45
10. Štěpánek Milan            KUO       37:35
11. Pauer Libor               SRK       37:40
12. Šedová Marie              KOR       52:30

kategorie D12    12 kontrol
 1. Stratilová Anna           ZAM       26:50
 2. Lepšová Julie             SRK       32:52
 3. Venclová Aneta            ZAM       41:42

kategorie H12    12 kontrol
 1. Rudolecký Sebastian       ZAM       43:44

kategorie D14    14 kontrol
 1. Lepšová Lucie             SRK       28:50
 2. Netopilová Simona         VAM       31:55
 3. Stratilová Eliška         ZAM       34:15
 4. Julišová Kateřina         ZAM       36:10
 5. Němcová Kateřina          ZAM       38:44
 6. Bryscejnová Marieta       ZAM       45:45
 7. Kopecká Cecílie           ZAM       47:40
 8. Prausová Jasmína          ZAM       55:35
    Kmentová Lenka            ZAM       41:50 MS
    Šlesingerová Jitka        KUO       58:50 MS

kategorie H14    14 kontrol
 1. Jedlinský Martin          VAM       28:35
 2. Sedláček Benedikt         KOR       33:15
 3. Pachel Jiří               ZAM       44:35
 4. Vinkler Štěpán            ZAM       62:50
    Stejskal Pavel            ZAM       62:50

kategorie ELITA  20 kontrol
 1. Andrš Petr                ZAM       30:20
 2. Dvořáček Radek            NER       34:35
 3. Morávek Martin            SRK       34:40
 4. Jiroušek Dominik          SRK       35:25
 5. Fajfr Marek               LPU       37:00
 6. Morávková Zuzana          SRK       42:20
 7. Stavrinou David           SRK       44:50
 8. Brožková Tereza           LPU       45:55
 9. Šeps Miroslav             SRK       48:10
10. Locker Martin             SRK       49:30
11. Falta Radim               KUO       50:00
12. Škorpil Jaromír           NER       57:55
13. Trýb Adam                 ZAM       60:50
14. Vach Vladimír             KOR       61:20
15. Andrš Milan               ZAM       63:10
16. Sedláčková Petra          KOR       63:26
    Stavrinou Kristýna        SRK      DISK
    Šimerda Václav            SRK      DISK
    Tomášová Anna             SRK      DISK
    Sedláček David            SRK      DISK
    Šeps Daniel               SRK      DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)