ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2023 Archiv:
2024, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
3.kolo Orlické ligy 2023
Oficiální výsledky


Datum:          24.5.2023
Tech.provedení: SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou (SRK)
Místo:          Čestice
Mapa:           

kategorie ELITA 6,6 km (23 kontrol)
  1. Morávková Zuzana             SRK    63:51
  2. Fajfr Marek                  LPU    68:29    +4:38
  3. Šimerda Václav               SRK    70:54    +7:03
  4. Andrš Petr                   ZAM    72:33    +8:42
  5. Šklíbová Jana                SRK    76:50   +12:59
  6. Mutinský Viktor              KOU    77:37   +13:46
  7. Locker Martin                SRK    83:52   +20:01
  8. Brožek Tomáš                 KOU    89:49   +25:58
  9. Jedlinský Martin             VAM    94:42   +30:51
 10. Potočková Hana               KOU    95:32   +31:41
 11. Morávek Martin st.           SHK   100:48    +36:57
 12. Drhlík Petr                  VAM   102:26    +38:35
 13. Stavrinou David              SRK   108:39    +44:48
 14. Falta Radim                  KOU   112:17    +48:26
 15. Votroubek Jan                SRK   134:38    +70:47
 16. Škorpil Jaromír              XXX   146:11    +82:20
     Sedlák Radek                 LIP     DISK
     Bártová Eva                  SRK     DISK
     Mudruňková Romana            VAM     DISK
     Šklíba Jan                   SRK      DNF

kategorie H14 4,4 km (15 kontrol)
  1. Stejskal Pavel               ZAM    76:44
  2. Trýb Adam                    ZAM    82:21    +5:37
  3. Mutínská Zdeňka              KOU    93:07   +16:23
  4. Andrš Milan                  ZAM    95:06   +18:22
     Juliš Josef                  ZAM     DISK
     Venclová Veronika            ZAM     DISK
     Pachel Jiří                  ZAM     DISK

kategorie D14 4,2 km (14 kontrol)
  1. Lepšová Lucie                SRK    52:11
  2. Netopilová Simona            VAM    61:20    +9:09
  3. Julišová Kateřina            ZAM    62:55   +10:44
  4. Stratilová Eliška            ZAM    64:53   +12:42
  5. Stratilová Anna              ZAM    66:48   +14:37
  6. Schwengerová Anna            SRK    85:10   +32:59
     Němcová Kateřina             ZAM     DISK
     Venclová Aneta               ZAM     DISK
     Říhová Eliška                SRK     DISK
     Prausová Jasmína             ZAM     DISK

kategorie HD10 2,2 km (6 kontrol)
  1. Janovec Karel                SRK    42:58
  2. Sedláková Anna               LIP    43:09    +0:11
  3. Schwengerová Karla           SRK    48:25    +5:27
  4. Martincová Daniela_Sofie     VAM    63:37   +20:39
  5. Fritzl Jan                   SRK    82:43   +39:45
  6. Janovcová Jolanka            SRK    90:30   +47:32

kategorie H12 (10 kontrol)
  1. Klabzuba Jan                 SRK    52:12
  2. Vlk Vojtěch                  SRK    54:23    +2:11
  3. Votroubek Jan                SRK    70:06   +17:54
  4. Potštejnský Vít              SRK    78:30   +26:18
     Rudolecký Sebastian          ZAM     DISK
     Balcar Denis                 ZAM     DISK
     Spejchal Tomáš               SRK     DISK
     Slíva Martin                 ZAM     DISK

kategorie D12 (10 kontrol)
  1. Pauerová Zita                SRK    60:14
  2. Jedlinská Kateřina           VAM    80:27   +20:13
     Remešová Alena               SRK     DISK MS
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)