ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2023 Archiv:
2024, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
9.kolo Orlické ligy 2023
Oficiální výsledky


Datum:          18.10.2023
Tech.provedení: OOB TJ SOKOL Žamberk  (ZAM)
Místo:          Studené
Mapa:           

kategorie D12 13 kontrol
 1. Lepšová Julie       SRK    29:49        
 2. Mrázková Barbora    DKP    45:12  +15:23
 3. Jirásková Nina      ZAM    48:05  +18:16
 4. Pauerová Zita       SRK    60:00  +30:11
 5. Jedlinská Kateřina  VAM    62:13  +32:24
    Mrázková Jana       DKP    39:56 MS
    Lockerová Milena    SRK    57:33 MS

kategorie D14 19 kontrol
 1. Lepšová Lucie       SRK    39:38        
 2. Stratilová Anna     ZAM    48:26   +8:48
 3. Netopilová Simona   VAM    48:27   +8:49
 4. Prchalová Magda     ZAM    52:42  +13:04
 5. Kopecká Cecilie     ZAM    53:43  +14:05
    Venclová Aneta      ZAM    DISK        
    Kateřina Julišová   ZAM    55:30 MS
    Klímovičová Darja   VAM   113:37 MS

kategorie HD10 6 kontrol
 1. Zářecký Štěpán      ZAM    23:14        
 2. Dostál Tomáš        ZAM    25:51   +2:37 
 3. Dvořák Vítek        ZAM    26:08   +2:54
 4. Milská Josefa       SRK    27:53   +4:39
 5. Sedláková Anna      LIP    30:27   +7:13
 6. Pauer Libor         SRK    32:46   +9:32
 7. Hamerská Karin      VAM    33:22  +10:08
 8. Milský Antonín      SRK    35:44  +12:30
 9. Schwengerová Karla  SRK    36:13  +12:59
10. Purmová Alžběta     SRK    38:04  +14:50
11. Klícha Jindřich     SRK    39:28  +16:14
12. Jirásková Bára      ZAM    40:07  +16:53
13. Janovec Karel       SRK    42:26  +19:12
    Spejchal Tomáš      SRK    37:39 MS

kategorie H12 13 kontrol
 1. Klabzuba Jan        SRK    30:34        
 2. Vlk Vojtěch         SRK    32:35   +2:01
 3. Votroubek Jan       SRK    33:23   +2:49
 4. Mrázek Václav       DKP    34:29   +3:55
 5. Stejskal Adam       ZAM    41:30  +10:56
 6. Stejskal Petr       ZAM    45:14  +14:40
 7. Slíva Martin        ZAM    50:21  +19:47
 8. Mrklovský Jan       SRK    80:42  +50:08

kategorie H14 19 kontrol
 1. Šíma Antonín        SRK    41:26        
    Kouba Jonáš         SRK    DISK        
    Mutinská Zdeňka     KUO    74:47 MS
    Stránský Tomáš      XXX   113:02 MS

kategorie ELITA 20 kontrol
 1. Netopil Libor       VAM    41:16        
 2. Šklíba Jan          SRK    45:14   +3:58
 3. Šimerda Václav      SRK    49:32   +8:16
 4. Hladký Viktor       VAM    52:08  +10:52
 5. Mutinský Viktor     KUO    53:26  +12:10
 6. Locker Martin       SRK    54:04  +12:48
 7. Šklíbová Jana       SRK    56:04  +14:48
 8. Falta Radim         KUO    59:11  +17:55
 9. Andrš Petr          ZAM    60:04  +18:48
10. Kremzar Petr        VAM    61:53  +20:37
11. Votroubek Jan       SRK    66:40  +25:24
12. Hamerský David      VAM    71:12  +29:56
13. Jedlinský Radek     VAM    75:31  +34:15
14. Vošlajer Robert     XXX   102:24  +61:08
    Jedlinský Martin    VAM    DISK        
    Mrázek Jiří         ZAM    36:36 MS
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)