ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2023 Archiv:
2024, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
10.kolo Orlické ligy 2023
Oficiální výsledky


Datum:          25.10.2023
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Ústí n/Orlicí
Mapa:           

kategorie D14 - 19 kontrol
 1. Netopilová Simona      VAM      29:25
 2. Stratilová Eliška      ZAM      32:10
 3. Stratilová Anna        ZAM      42:35
 4. Kopecká Cecilie        ZAM      44:40
 5. Prchalová Magdaléna    ZAM      67:20
    Venclová Aneta         ZAM       DISK

kategorie H14 - 19 kontrol
 1. Šíma Antonín           SRK      28:26
 2. Stejskal Pavel         ZAM      52:00 (Běžel trať ELITA - všech 24 kontrol)
    Juliš Josef            ZAM       DISK

kategorie D12 - 10 kontrol
 1. Jedlinská Kateřina     VAM      15:35
    Brožková Tereza        LPU      10:03 MS
    Lockerová Milena       SRK      19:18 MS
    Nožková Dagmar         ZAM      21:25 MS

kategorie H12 - 10 kontrol
 1. Klabzuba Jan           SRK      13:00
 2. Vlk Vojtěch            SRK      14:05
 3. Votroubek Jan          SRK      14:48
 4. Stejskal Petr          ZAM      20:12
 5. Slíva Martin           ZAM      21:15
 6. Hlaváček Daniel        XXX      21:44

kategorie HD10 - 7 kontrol
 1. Sedláková Anna         LIP      12:40
 2. Dostál Tomáš           ZAM      15:45
 3. Zářecký Štěpán         ZAM      15:47
 4. Dvořák Vít             ZAM      16:10 
 5. Milská Josefa          SRK      18:45
 6. Andršová Ema           ZAM      19:10
 7. Hamerská Karin         VAM      19:55
 8. Milský Antonín         SRK      35:40
 9. Vacek Martin           CET      66:00

kategorie ELITA - 24 kontrol
 1. Dvořáček Radek         VAM      25:20
 2. Vališ Jan              LPU      26:13
 3. Netopil Libor          VAM      30:35
 4. Pilgr Luděk            CET      34:00
 5. Andrš Petr             ZAM      35:00
 6. Kremzar Petr           OŘJ      37:30
 7. Jedlinský Martin       VAM      37:50
 8. Morávek Martin_st.     SHK      39:10
 9. Lesák František        ZAM      40:16
10. Stránský Milan         VMK      40:25
11. Škorpil Jaromír        XXX      40:40
12. Jedlinský Radek        VAM      41:15
13. Votroubek Jan          SRK      48:55
14. Vacek Jiří             CET      58:15
15. Pilgr Bohuslav         CET      63:20
16. Šlesingerová Jitka     KUO      67:30
    Levý Tomáš             ZAM       DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)